Середа, 05.08.2020, 20:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна Переможці обласних олімпіад 2014-2015РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Останні новини
• Карлівська учениця отримала 200 балів з двох предметів ЗНО!
• Відновили діяльність заклади дошкільної освіти району
• Про підготовку закладів дошкільної освіти до відновлення діяльності
• Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти
• З Міжнародним днем захисту дітей
• Зі Святом останнього дзвоника!
Файли
Паспорти бюджетних програм зі змінами від 21.07.2020р.
Використання коштів спеціального фонду дошкільними закладами освіти Карлівського району за червень 2020 року
Паспорти бюджетних програм зі змінами від 26.06.2020р.
Використання коштів місцевих бюджетів закладами дошкільної освіти Карлівського району за травень 2020 року
Використання коштів спеціального фонду закладами дошкільної освіти Карлівського району за травень 2020 року
Нові статті
[07.06.2019][Статті]
• Домашнє насильство в Україні – це злочин!
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
До уваги абітурієнтів 2020 року
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2020
Наказ Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Переможці обласних олімпіад 2014-2015 навачального року

№ пп

Предмет

П.І.Б.

Дата народження

Назва навчального закладу

Клас

Учитель

Місце

  1.  

Історія

Косенков Антон Юрійович

25.05.1998

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3

11

Хоменко І.І.

ІІІ

  1.  

Історія

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Огризько О.Ф.

ІІІ

  1.  

Історія

Здоровець Лілія Миколаївна

07.02.1999

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

9

Павлухін Ю.М.

ІІ

  1.  

географія

Шуть Анна Вікторівна

14.04.1998

Карлівськагімназія

11

Хміль Т.В.

ІІІ

  1.  

географія

Нечай Діана Юріївна

23.02.1999

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

10

Терещенко С.Я.

ІІІ

  1.  

географія

Романчук Дмитро Геннадійович

05.01.1999

Карлівська гімназія

10

Бойченко Н.А.

ІІІ

  1.  

англійська мова

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Стеценко І.М.

ІІ

  1.  

українська мова та література

Комісарова Аліна Сергіївна

11.05.1998

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

11

Стрілко А.В.

ІІ

  1.  

українська мова та література

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Коновал О.Г.

ІІ

  1.  

українська мова та література

Остапенко Марина Юріївна

05.05.2001

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

8

Кулинич О.С.

ІІІ

  1.  

математика

Шенгер Мирослава Іванівна

14.02.2001

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3

7

Ігнатова Ю.І.

ІІІ

  1.  

французька мова

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Васильєва Л.В.

ІІ

  1.  

інформацій. технології

Новоселецький Валерій Олександрович

16.01.1999

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3

11

Ігнатов О.В.

ІІ

  1.  

інформацій. технології

Цехмистро Ростислав Вікторович

21.01.1998

Попівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

10

Ільченко Г.М.

ІІІ

  1.  

Рос.мова та світова література

Бублик Анна Станіславівна

24.03.1999

Карлівська гімназія

10

Заховайко А.М.

ІІІ

Освіта в Україні
У школах району
  • Гімназія ім. Ніни Герасименко

  • ...







    Статистика





    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Календар
    «  Серпень 2020  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31
    Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2020