Четвер, 26.04.2018, 10:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна Переможці обласних олімпіад 2014-2015РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Останні новини
• Вітаємо з перемогою!
• Поетична вітальня - 2018
• Юні інтелектуали Карлівщини
• Обласний методичний практикум «Роль українських народних промислів у формуванні громадянина-патріота»
• «Воскресни писанко» - 2018
• АКЦІЯ "ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК" ТРИВАЄ...
Нові статті
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
[26.01.2017][Статті]
• ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА від інтегрування у школі – до інтегрування у суспільство
Файли
Освіта в Україні
ПРО ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2018 РОЦІ
Календар ЗНО - 2018
06.02.2018 – 19.03.2018 - Реєстрація на ЗНО на сайті testportal.gov.ua
06.02.2018 – 02.04.2018 - Внесення змін до реєстраційних даних(перереєстрація)
До 30.04.2018 - Розміщення запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників (роздруковуються самостійно)
22.05.2018 -13.06.2018 – Проведення основної сесії ЗНО
До 21.06.2018 - Розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників
Ознайомитись докладніше

Переможці обласних олімпіад 2014-2015 навачального року

№ пп

Предмет

П.І.Б.

Дата народження

Назва навчального закладу

Клас

Учитель

Місце

  1.  

Історія

Косенков Антон Юрійович

25.05.1998

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3

11

Хоменко І.І.

ІІІ

  1.  

Історія

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Огризько О.Ф.

ІІІ

  1.  

Історія

Здоровець Лілія Миколаївна

07.02.1999

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

9

Павлухін Ю.М.

ІІ

  1.  

географія

Шуть Анна Вікторівна

14.04.1998

Карлівськагімназія

11

Хміль Т.В.

ІІІ

  1.  

географія

Нечай Діана Юріївна

23.02.1999

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

10

Терещенко С.Я.

ІІІ

  1.  

географія

Романчук Дмитро Геннадійович

05.01.1999

Карлівська гімназія

10

Бойченко Н.А.

ІІІ

  1.  

англійська мова

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Стеценко І.М.

ІІ

  1.  

українська мова та література

Комісарова Аліна Сергіївна

11.05.1998

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

11

Стрілко А.В.

ІІ

  1.  

українська мова та література

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Коновал О.Г.

ІІ

  1.  

українська мова та література

Остапенко Марина Юріївна

05.05.2001

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

8

Кулинич О.С.

ІІІ

  1.  

математика

Шенгер Мирослава Іванівна

14.02.2001

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3

7

Ігнатова Ю.І.

ІІІ

  1.  

французька мова

Домаренко Ольга Ярославівна

22.07.1999

Карлівська гімназія

10

Васильєва Л.В.

ІІ

  1.  

інформацій. технології

Новоселецький Валерій Олександрович

16.01.1999

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3

11

Ігнатов О.В.

ІІ

  1.  

інформацій. технології

Цехмистро Ростислав Вікторович

21.01.1998

Попівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

10

Ільченко Г.М.

ІІІ

  1.  

Рос.мова та світова література

Бублик Анна Станіславівна

24.03.1999

Карлівська гімназія

10

Заховайко А.М.

ІІІ

Фоторепортажі
У школах району
...







Статистика





Онлайн всього: 4
Гостей: 2
Користувачів: 2
20dania03, Тая
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2018