Четвер, 24.09.2020, 18:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Файли
Нові статті
[07.06.2019][Статті]
• Домашнє насильство в Україні – це злочин!
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
Головна » 2013 » Листопад » 15
   15 листопада 2013 року у залі методичного кабінету  відділу освіти райдержадміністрації  на виконання в районі завдання Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики відбулося засідання «круглого столу» по обговоренню реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Надзвичайно актуальним сьогодні є об'єднання зусиль уряду та громадських активістів з метою подальшого розвитку громадянського суспільства в Україні. Цей напрямок державної політики актуалізовано Концепцією сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства. Відповідні пріоритети знайшли відображення у затвердженій Президентом України Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Стратегія визначає концептуальні, взаємодоповнювальні напрями діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо створення належних умов для розвитку громадянського суспільства та передбачає:
 · налагодження ефективної взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування;
 · запровадження проведення систематичних консультацій з громадськістю у процесі прийняття рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, завчасного оприлюднення проектів відповідних актів на офіційних веб-сайтах цих органів, використання інших механізмів взаємодії;
 · сприяння роботі громадських рад та інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, удосконалення механізмів їх взаємодії з консультативно-дорадчими органами, зокрема, шляхом розроблення пропозицій щодо внесення змін до Типового регламенту діяльності місцевої державної адміністрації та до чинних регламентів органів виконавчої влади. 
   При райдержадміністрації діє громадська рада. Новий склад Громадської ради, до якого включено 10 осіб, затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 28 лютого 2013 року № 55 «Про затвердження складу Громадської ради при Карлівській районній державній адміністрації на 2013-2014 роки». З початку року проведено 3 засідання Громадської ради, на яких заслухано 12 питань, в тому числі про обрання голови, заступників голови та  секретаря Громадської ради. У районі проводяться регулярні консультації із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства і держави; проводяться засідання «круглих столів», засідання Громадської ради, колегії, наради, особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації, виїзні прийоми громадян за місцем їх проживання структурними підрозділами райдержадміністрації з метою надання консультацій та роз’яснень («мобільний соціальний офіс»), завдяки чому підвищується рівень взаємодовіри та взаємодії між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та суспільством. У районній газеті «Життя і слово» постійно оприлюднюються проекти регуляторних актів разом з аналізами регуляторного впливу, а також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2011 року № 771 «Про затвердження Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля» оприлюднюються повідомлення про наміри будівництва промислових об’єктів, діяльність яких може впливати на стан довкілля. В інформаційному повідомленні зазначається про спосіб і строк, протягом якого фізичні та юридичні особи, а також їх об'єднання можуть подавати зауваження та пропозиції. Таким чином громадськість залучається до обговорення цих питань.
Просмотров: 330 | Добавил: Тая | Дата: 15.11.2013

  З метою виконання в районі завдання Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики 14 листопада 2013 року у Карлівській районній бібліотеці ім. А.Г. Михайленка було оформлено книжковий перегляд «Розвиток громадянського суспільства в Україні», спрямований на підвищення правової та політичної культури населення. Для ознайомлення громадян з основами розвитку громадянського суспільства до їх уваги були представлені цілий ряд літератури, а також Укази Президента України № 32/2012 «Питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» та № 342/2013 «Про План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».
   Відповідно до Стратегії метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів, захист прав і свобод людини і громадянина, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії участі, самореалізації та самоорганізації громадян. Сприяння розвитку громадянського суспільства не передбачає жодного втручання органів державної влади у самоорганізацію громадян, визначення ними напрямів і способів громадської діяльності. Інструменти державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства визначені й багатьма актами Кабінету Міністрів України.
Просмотров: 285 | Добавил: Тая | Дата: 15.11.2013

Освіта в Україні
У школах району
 • Гімназія ім. Ніни Герасименко

 • ...

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Календар
  «  Листопад 2013  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930
  Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2020