Вівторок, 22.09.2020, 20:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Файли
Нові статті
[07.06.2019][Статті]
• Домашнє насильство в Україні – це злочин!
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
Головна » 2014 » Січень » 25
   23 січня закінчився ІІ (обласний) етап конкурсу «Учитель року – 2014». Лауреатами з Карлівського району стали Губарь Олена Вікторівна – учитель початкових класів Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко та Курінна Ніна Миколаївна, учитель російської мови і літератури Попівського навчально-виховного комплексу №2.
  Губарь Олена Вікторівна, учитель початкових класів гімназії ім. Ніни Герасименко м. Карлівки. Лауреат обласного конкурсу в номінації «Початкові класи». Закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю «Початкове навчання та хореографія». За наслідками атестації присвоєно першу кваліфікаційну категорію. Стаж педагогічної роботи – 15 років. Олена Вікторівна працює над науково-методичною проблемою «Розвиток комунікативної творчої діяльності молодших школярів засобами фантазування».   Пріоритетним завданням вчитель вважає всебічний розвиток школярів, зокрема їх творчих здібностей.
   Новизна досвіду – у методичних прийомах, які використовує вчитель для вироблення в учнів високого рівня творчого мислення, уяви, орієнтують на створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей дитини. Вчитель переконана, що здібності до творчості є в кожної дитини, а щоб їх розвинути, учням необхідно давати можливість фантазувати. У процесі творчості дитина виявляє свої почуття, думки, відбувається розвиток її особистості, так як тільки креативній особистості притаманні напруженість уяви, інтуїція, фантазія, оригінальність, ініціативність, висока самоорганізація, працездатність. Олена Вікторівна вміє поєднати знання з умінням виділити з науково-педагогічної теорії і практики все необхідне для творчої праці. Веде власний пошук вирішення педагогічних проблем, виробляє творчий почерк, власний стиль. Результативність досвіду визначається позитивними змінами, які простежуються в зростанні сформованості мовленнєвої компетентності учнів. А саме: у цілісності знань, умінні застосовувати знання на практиці, у досвіді емоційно-ціннісного ставлення до набутих знань.
   КуріннаНінаМиколаївна, учитель російської мови і літератури Попівського навчально-виховного комплексу №2. Лауреат обласного конкурсу в номінації «Світова література».
   Працює  над науково-методичною проблемою «Розвиток творчого читача на уроках світової літератури». У повсякденній роботі педагог на високому рівні володіє інноваційними методиками і технологіями, активно їх використовує та поширює в професійному середовищі, застосовує широкий спектр стратегій навчання, працює над створенням власної моделі педагогічної технології. Впроваджує форми та методи організаці їнавчально-виховного процесу, що забезпечують розвиток творчої активності читачів, створюючи максимально сприятливі умови, де кожен учень зумів би реалізувати себе, свої здібності, схильності та інтереси. Ніна Миколаївна – учасник Міжнародної наукової конференції «Англійський ренесансний Парнас: В. Шекспір та йогосучасники». І та ІІ тури обласного конкурсу «Учитель року – 2014» проходили у номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання», «Директор школи»; у ІІ турі взяли участь 25 учасників з 12 районів області.
Просмотров: 297 | Добавил: Тая | Дата: 25.01.2014

Освіта в Україні
У школах району
 • Гімназія ім. Ніни Герасименко

 • ...  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Календар
  «  Січень 2014  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2020