П`ятниця, 23.02.2018, 03:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 25
   Кожен клас–це маленька сім’я, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання й мандрівки та спільні творчі справи.
   Третій рік поспіль відділ освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації проводить районний конкурс «Кращий клас району». Метою якого є виявлення та підтримка творчих ідей учнів, сприяння самореалізації особистості школярів шляхом активної участі у роботі учнівського самоврядування, підвищення рівня успішності класного колективу, репрезентації учнівського колективу як групи однодумців, що здатна реалізувати значимі соціальні проекти. Тож протягом року у школах нашого району тривала напружена творча порадля створення соціально значущого проекту класними колективами. Учні, створювали фільми та ролики про клас, проводили флеш-моби, благодійні концерти, волонтерську роботу, лінійки і уроки з патріотичного виховання та багато інших корисних справ. Як справжні штурмани, вони прокладали шлях до перемоги. Усі класні колективи намагалися представити свій клас якомогая скравіше та цікавіше.
   25 квітня 2017 року у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся фінал районного конкурсу «Кращий клас району». Учасниками конкурсу стали 22 класні колективи району. Проекти представлені класними колективами, були змістовними та цікавими, наповнені добрими справами.
  У віковій категорії 5-8 класи перемогу здобули: Мар’янівський НВК (7 клас), Климівський НВК (5 клас) – І місце, Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко (5А клас) – ІІ місце, Федорівський НВК (7 клас) – ІІІ місце.
У категорії 9-11 класи перемогу здобули Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. (9 клас) – І місце, Голобородьківський НВК(11 клас), Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1(10Б клас) – ІІ місце, Білухівський НВК – ІІІ місце.
   Хотілося б також відзначити учнів 5Б класу Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко які змогли донести, що волонтерство - це не просто прояв доброї волі, а й велика відповідальність, учнів 6 класу Максимівського НВК які спонукали нас до того, що єдина краса – це здоров’я, учнівський колектив 9А класу Ланнівської ЗОШ І-ІІІ ст, які перейнялися проблемою довкілля і довели, що навіть найменша насолода, подарована нам природою, - це таємниця, незбагненна розуму, за творчий підхід і високоякісне наповнення шкільного сайту колектив Верхньоланнівської ЗОШ І-ІІ ст.
      В подальшому бажаємо творчого натхнення, наснагий оптимізму,цікавих задумів та їх реалізації.
Методист РМК    Ю.В.Тимошенко
Просмотров: 57 | Добавил: Тая | Дата: 25.04.2017