П`ятниця, 23.02.2018, 03:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 28
   28 квітня 2017 року відбулося  засідання Районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, на якому розглядалося питання «Планування забезпечення  оздоровленням та відпочинком дітей влітку 2017 року, реалізація системи відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми».
   В Карлівському районі сім’ї з дітьми зможуть отримати путівки з частковою відшкодуванням вартості путівки в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку
  Розпочато організацію заходів з часткового відшкодування вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку області для оздоровлення дітей.
    Так, на часткове відшкодування, в розмірі від одного до двох прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 70% від вартості путівки, мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років.
  Органи місцевого самоврядування мають право самостійно визначати розмір часткового відшкодування, але не менше одного прожиткового мінімуму для дитини від 6 до 18 років
    Сім’ї з дітьми мають право на часткове відшкодування за місцем проживання.
Часткове відшкодування здійснюється відповідно до цього Порядку один раз на рік за умови, що дитині не надавалась уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лікувальними закладами та установами в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів усіх рівнів.
  За рахунок бюджетних коштів здійснюється часткове відшкодування дитячим закладам оздоровлення та відпочинку в межах Полтавської області.
   Тривалість оздоровчої зміни в закладі повинна бути не менше 21 дня.
  За більш детальнішою інформацією прохання звертатися до відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА телефон: 2 20 31, Темченко Оксана Миколаївна
Просмотров: 97 | Добавил: Тая | Дата: 28.04.2017