Вівторок, 22.09.2020, 20:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Файли
Нові статті
[07.06.2019][Статті]
• Домашнє насильство в Україні – це злочин!
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
Головна » 2018 » Червень » 15
    Для дітей канікули – це період зміцнення здоров'я, нових знайомств та пригод. А ще - яскравих вражень, творчості, пізнання світу… Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 29 травня по 15 червня 2018 року змогли у 18 пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням 968 дітей 1- 5 класів. Відповідно до засад роботи денних таборів в них організовано для дітей денний сон, табірна зміна становила 14 днів з вартістю 35 грн. одного дітодня. За кошти з місцевого бюджету відпочинковими послугами на території району охоплені діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», діти з особливими освітніми потреба, які навчаються у інклюзивних класах та за кошти профспілки освіти району - діти працівників профспілки освітян. В пришкільних таборах організовано двох і трьох – разове харчування. Найкраще організовано харчування в Максимівському НВК, Липянській ЗОШ І-ІІІ ст., Федорівському НВК, Голобородьківському НВК, Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст.., Попівському НВК №1, Попівському НВК №2, Мар'янівському НВК, Нижньоланнівському НВК та Ланнівській ЗОШ І-ІІІ ст.
    На базі Карлівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.., Карлівської гімназії, Ланнівської ЗОШ, Попівського НВК№1, Федорівського НВК працювали мовні табори з денним перебуванням для 165 дітей 5-8,10 класів. До роботи в мовних таборах залученні учителів іноземних мов, а до плану роботи табору включено заняття з вивчення іноземних мов в ігровій формі: перегляд мультфільмів, проведення ігор, фізкультхвилинок. Залежно від режиму табору, організовано одно і двох разове харчування.
Для 79 старшокласників діяли 4 табори праці і відпочинку з денним перебуванням на території Білухівського НВК., Липянської ЗОШ І-ІІІ ст.,., Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Голобородьківського НВК. Серед основних видів трудової діяльності дітей у таборі –доглядання квітів, шкільних садків та пришкільних земельних ділянок, збирання лікарських рослин для заготівлі фіточаїв у шкільні їдальні, на­дання допомоги ветеранам війни, людям похилого віку та інвалідам. Діти даного табору працювали 3-4 години на день, та були охоплені одноразовим та двохразовим харчуванням.
   З метою оздоровлення дітей, подальшого екологічного виховання, розвитку фізичних здібностей, пропагування здорового способу життя, розвитку технічного обдарування дітей влітку на базі позашкільних навчальних закладів організовано роботу трьох профільних таборів “Юннат”, “Юний технік”, “Олімпієць” з денним перебуванням з 18.06.2018 по 06.07.2018 року, де проводилися натуралістичні заходи, заняття гуртків, тренування, спортивні змагання для 125 дітей. Харчування в даних таборах двохразове.
З метою розвитку туристсько-краєзнавчої роботи з школярами, змагань з пішохідного туризму з 25 червня по 08 липня працювали два наметових містечка з цілодобовим перебуванням «Юність» та «Ерудит» на базі Карлівської ЗОШ №4 для 295 дітей. Для дітей організовано чотирьохразове харчування з вартістю харчування одного дітодня 45 грн.
   9 дошкільних навчальних закладів та 10 навчально-виховні комплекси (дошкільні групи) переведені на оздоровчий режим роботи з 01 червня по 31 серпня. В раціон дошкільнят включено соки та фрукти, тому на 10% збільшено витрати на харчування.
2018 року відпочинковими послугами на території Карлівського району охоплено1632 дітей, що становить 50% від загальної кількості дітей шкільного віку. Із числа пільгового контингенту охоплено відпочинком 1474 дітей, що становить 47% від загальної кількості дітей пільгових категорій.
   У літньому таборі сплітаються активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літній табір – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.
В роботі табору вихователі враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонуються різні завдання, завдяки яким вони можуть виконувати свої бажання. Програма дає можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, свята, подорожі. По закінченні табірної зміни неозброєним оком видно, що багато дітей здружилися, навчилися доцільно проводити час відпочинку, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.
   Звичайно, відпочинок дітей був би неповним, якби не спонсорська допомога. Щиро дякуємо тим підприємствам, які щорічно, незважаючи ні на які власні проблеми, розуміючи важливість питання оздоровлення дітей, докладають максимум зусиль і фінансів до оздоровчої кампанії: ПП «Білухівка», ПП «Агромаш», Карлівська районна спілка споживчих товарів, ПП «Бурякорадгосп», ПП «Ланна Агро», ТОВ «Ланнівська МТС», фонд «Благодійність. Добробут. Розвиток». Особливі слова подяки хотілось би висловити ТОВ «Агропромислова корпорація «Докучаєвські чорноземи», та всім сільським радам Карлівського району, які надали найбільш вагому спонсорську допомогу грошима та продуктами харчування. Нехай ваші добрі справи повернуться сторицею, адже ви робите неоціненний вклад у майбутнє нашої держави.
Просмотров: 194 | Добавил: Тая | Дата: 15.06.2018

Освіта в Україні
У школах району
 • Гімназія ім. Ніни Герасименко

 • ...  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Календар
  «  Червень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930
  Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2020