Вівторок, 22.09.2020, 20:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Файли
Нові статті
[07.06.2019][Статті]
• Домашнє насильство в Україні – це злочин!
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
Головна » 2019 » Березень » 15
«Запрошуємо батьків або осіб, які їх замінюють, подавати заяви на оздоровлення та відпочинок дітей. Це можна зробити у відділі освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації. Реєструючи заявки, потрібно додавати копію документа, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також підтверджуючі документи про її належність до пільгової категорії».


Оздоровити дитину, яка проживає в Карлівському районі, можна різними шляхами.
Часткове відшкодування. 
Це фінансова підтримка за рахунок районного бюджету для здешевлення вартості путівки.
На часткове відшкодування, за рахунок коштів місцевого бюджету, в розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 70% від вартості путівки, мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років, але не більше, ніж 35% від вартості путівки. Якщо дитина оздоровлюється в червні – оплачується 4054,00 грн., якщо дитина оздоровлюється в липні або серпні – оплачується 4236,00 грн. Решту вартості путівки оплачують батьки (профспілки, організації, спонсори).
Для дітей, які потребують соціальної уваги і підтримки.
- Діти-сироти,
- діти, позбавлені батьківського піклування,
- діти з багатодітних сімей,
- діти з малозабезпечених сімей,
- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,
- діти, зареєстровані як внутрішньопереміщені особи та фактично проживають на території Лохвицького району,
- діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах,
- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції,
- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту,
- діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків
мають право на 100-% відшкодування вартості путівки, тобто, путівка оплачується з бюджету повністю і дитина оздоровлюється безкоштовно.
Документи, необхідні для оформлення часткового відшкодування:
- згода закладу, який входить до затвердженого переліку, що підтверджує можливість закладу забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку, із зазначенням терміну перебування та повної вартості путівки, з урахуванням віку дитини;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія паспорта одного із батьків-заявників (стор. 1, 2, 7, 11-16 (навіть якщо ці сторінки без відміток);
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного із батьків-заявників;
- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, з зазначенням у ній дитини батьків-заявників. 
Якщо дитина має право на безкоштовну путівку, додатково подаються копії документів, що підтверджують належність дитини до відповідної пільгової категорії.
У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, батьки-заявники (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подають видану уповноваженим органом виконавчої влади чи місцевого самоврядування за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що дитина батьків-заявників, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.
____________________________________________
Путівки за рахунок обласного бюджету.
Щороку (в травні місяці) з облдержадміністрації надходять путівки для дітей пільгових категорій:

безкоштовні: для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, дітей, взятих на облік службою у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
10-% батьківська доплата: для дітей з інвалідністю;
20-% батьківська доплата: для талановитих та обдарованих дітей – переможців (1-3 місця) міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання;
30-% батьківська доплата: для дітей, що перебувають на диспансерному обліку, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, дітей працівників бюджетної сфери.
Для отримання такої путівки потрібно заздалегідь (можна і з січня місяця) звернутись до райдержадміністрації. З собою потрібно мати документи, що підтверджують особу та належність дитини до пільгової категорії.
Путівки за рахунок державного бюджету.
Цілорічно надходять путівки для оздоровлення дітей в ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» та ДП «Український державний центр «Молода гвардія» для дітей пільгових категорій: безкоштовні, з 20-%, з 30-% і 50-% батьківською доплатою (в залежності від категорій).
Для отримання такої путівки потрібно заздалегідь звернутись до райдержадміністрації. З собою потрібно мати документи, що підтверджують особу та належність дитини до пільгової категорії.
Для оформлення документів, отримання додаткової інформації звертайтесь:
м.Карлівка, вул.Полтавських шлях, 85. відділ освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації. Телефон: (05346) 2 20 31

Методист РМК, О.М. Темченко
Просмотров: 223 | Добавил: Тая | Дата: 15.03.2019

    14 березня 2019 року відбулась інструктивно-методична нарада для заступниківз виховної роботи. Пирлик К.М., методист відділу освіти, молоді та спорту зауважила, що заступники директора з виховної роботи відповідно до нормативно-правової бази повинні, постійно тримати на контролі сім’ї які потрапили в складні життєві обставини та наголосила, що в закладах освіти необхідно, проводити профілактичну та просвітницьку роботу з дітьми які схильні до правопорушень.
  Темченко О.М., методист відділу освіти, молоді та спорту ознайомила усіх присутніх з оздоровчою компанію 2018-2019 року та повідомила про роботу інформаційного порталу «Маяк» який дає можливість ознайомитись з усіма видами оздоровлення учнівської молоді.
   Тимошенко Ю.В., методист відділу освіти, молоді та спорту надала методичні рекомендації щодо проведення районного етапу огляду художньої самодіяльності серед учнів загальної середньої та позашкільної освіти «Веселка», щодо проведення районного конкурсу «Кращий клас року» та заочного етапу конкурсу «Звітів».
Просмотров: 166 | Добавил: Тая | Дата: 15.03.2019

Освіта в Україні
У школах району
 • Гімназія ім. Ніни Герасименко

 • ...  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Календар
  «  Березень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2020