Вівторок, 23.01.2018, 18:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Серпень » 29 » 25 річниця незалежності України
05:20
25 річниця незалежності України
    25 серпня 2016 року в день державного свята відділом освіти, молоді та спорту було проведено патріотичний квест „25 щаблів до незалежності“ для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Захід присвячено 25-ій річниці незалежності України та спрямовано на формування ціннісних орієнтирів та громадської самосвідомості дітей, підвищення рівня їх знань про видатних особистостей українського державотворення, пропагування шани до героїв, які боролися за незалежність і територіальну цілісність України.
   У заході приймали участь 4 команди із навчальних закладів міста, яким довелося подолати 7 локацій: „Сторінками історії України“, „Відомі постаті України“, „Без верби і калини нема України“, „Козацькі забави“, „Поетична сторінка“, „Україна туристична“, „Україна духовна“. Учасники заходу мали змогу поринути в атмосферу свята, дружнього спілкування та радості, отримали незабутні враження від згуртованого виконання завдань.
За результатами роботи членів суддівської колегії було визначено кращі команди квесту. Урочистим став момент нагородження переможців та призерів. Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Слєпцова Л.М. вручила грамоти командам: за І місце команді «Єдність» Карлівської гімназії імені Н.В. Герасименко, за ІІ місце команді «Крила Свободи» Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, за ІІІ місце команді «Славні Українці» Карлівської ЗОШ №1 та команді «Максимум» Карлівської ЗОШ №4.
Кожна команда отримала подарнуки та безліч позитивних емоцій.
Переглядів: 86 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0