Середа, 24.01.2018, 00:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 22 » 45-РІЧЧЯ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
09:49
45-РІЧЧЯ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
   21 жовтня своє 45-річчя святкувала Карлівська районна Станція юних техніків. На свято завітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Слєпцова  разом з методистами районного методичного кабінету та гості з області-директор Полтавського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді В.І.Дуброва, заступник директора з навчальної роботи А.Г.Драчинський, методист з організаційно-масової роботи Т.М.Романовська, а також батьки та вихованці гуртків.
    Всі вони висловили захоплення роботою Станції юних техніків, побажали творчого процвітання, втілення нових креативних ідей та вручили грамоти. Керівники гуртків отримали грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та  грамоти відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  а грамотою Полтавської обласної ради нагороджений директор СЮТ Л.Г.Хурдей. Також грамотами обласного рівня нагороджені найкращі вихованці Станції юних техніків.
    Хурдей Л.Г. розповів про історію створення, становлення, розвиток та здобутки СЮТ. Сьогодні СЮТ – це осередок навчально-виховної, організаційно-масової, науково-методичної та оздоровчої роботи в районі.
   Святковий настрій присутнім дарували вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості. 
Переглядів: 70 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1