Вівторок, 23.01.2018, 18:37
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 30 » «Барвисте перевесло»
20:14
«Барвисте перевесло»
 До участі у конкурсі, який відбувся 28 лютого 2017 року, запрошувалися вихованці позашкільних навчальних закладів Полтавщини віком від 10 до 17 років (всього 83 учасники із 28 ПНЗ), які мали можливість проявити свій талант у 3-х номінаціях − живопис, графіка та скульптура. Протягом трьох годин діти із нульового циклу виконували конкурсне завдання на тему «Подорож моєї мрії (визначна пам’ятка однієї з країн світу, в якій я мрію побувати)», а пізніше «захищали» його.
Обласний конкурс образотворчого мистецтва серед вихованців позашкільних навчальних закладів «Барвисте перевесло» проводиться щорічно з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та молоді, які займаються академічними видами образотворчого мистецтва, розвитку їх творчих здібностей, кмітливості, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності, виховання любові до прекрасного, визначення кращих мистецьких позашкільних навчальних закладів.
   Конкурсні роботи оцінювало журі, до складу якого увійшли визнані майстри прикладного мистецтва – викладачі і вчителі вищих, загальноосвітніх, позашкільних та мистецьких навчальних закладів області. На підставі рішення журі Сініцина Владислава - вихованка зразкового художнього колективу творчої майстерні народного декоративно-ужиткового мистецтва, керівник Колодяжна Світлана Григорівна, отримала найвищу нагороду «Гран-прі» в номінації «Живопис». Вітаємо Владу та її керівника з перемогою!
Олена Коба, методист БДЮТ
Переглядів: 38 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1