П`ятниця, 23.02.2018, 03:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 14 » Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра
11:02
Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра

    У наші дні прикраси з бісеру переживають новий сплеск популярності. Це справжнє джерело для умілих рукодільниць, вдалий матеріал для втілення творчої фантазії. 
14 грудня 2016 року в приміщенні Карлівської ЗОШ І-ІІІст.№1  відкрилася виставкаробітвихованців гуртка «Бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Фесенко Людмила Леонідівна) під назвою  «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»
   Виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, залучення до творчої діяльності; популяризація і розвиток декоративно-ужиткового мистецтва – це ті завдання, які ставив перед собою даний захід.

   Вихованці БДЮТ презентували творчі роботи з бісеру, які відрізняються новизною, оригінальністю виконання, винахідливістю і фантазією за такими номінаціями, як: бісероплетіння, вишивка бісером, іграшки-сувеніри, прикраси.
Бісер має магнетичне значення. Це скло, яке перетворюється на художній витвір.Відвідувачів виставки захопила   краса і гармонія, представлена удитячих роботах. Приємно  вразила  стримана й вишукана колористика, завдяки якій створюється авторський образ виробу. Заняття  в гуртках декоративно- ужиткового мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості – це праця серця , дитячої душі, невичерпної фантазії і звісно працьовитих вправних рук.
Переглядів: 40 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0