П`ятниця, 23.02.2018, 03:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 15 » "Будьте обізнані - станьте захищені"
08:20
"Будьте обізнані - станьте захищені"
    Кожна людина прагне жити краще. Якщо цього не вдається досягти на рідній землі вона вимушена шукати кращої долі за межами країни. Питання нелегального працевлаштування за кордоном та не потрапляння до рук работорговців через власну необізнаність є дуже актуальною.
   Саме з метою підвищення інформованості, запобігання цьому явищу та сприяння легальній зайнятості 15 лютого 2017 року відділом освіти, молоді та спорту Карлівської РДА спільно з Карлівський районним центром зайнятості та Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було ініційовано проведення семінару на тему: «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».
  Для підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі, за кордоном, організований інформаційний семінар, спрямований на роз’яснення та запобігання згаданих негативних явищ. Участь у заході «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства» взяли методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА Темченко О.М., провідний фахівець профорієнтації Карлівської РЦЗ Ткаченко Т.М. та провідний спеціаліст Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Огарь А.О. Оксана Миколаївна ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», розповіла про форми та методи методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном. У семінарі взяли участь 27 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та виявили бажання бути поінформованими. Також учасники отримали буклети що містить корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми.
    У випадку якщо ви або ваші рідні стали жертвою, або свідком злочину пов’язаному з торгівлею людьми, слід звернутися за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавських шлях, 85 або за телефонами: 2-20-31 (відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА), (0532)56-92-66 (Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА), 0-800-505-501 БЕЗКОШТОВНО зі стаціонарних «Гаряча лінія» 527 БЕЗКОШТОВНО з мобільних «Гаряча лінія»
Переглядів: 39 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0