П`ятниця, 23.02.2018, 03:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 6 » Чи може жінка бути воїном?
06:49
Чи може жінка бути воїном?
   Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги,  військове життя можемо сьогодні дізнатися тільки з  розповідей ветеранів, кінофільмів, творів художньої літератури.

   Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» в Україні встановлено День пам’яті та примирення. Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Карлівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості приєднався до традиції святкування , провівши фестиваль малюнків «Чи може жінка бути воїном?».
   Питання ролі та місця жіноцтва у Другій світовій війні недостатньо вивчене істориками і переосмислене суспільством. Жіночі біографії розкривають різні іпостасі представниць слабкої статі у те лихоліття. Вона – дружина, мати, медсестра-рятівниця, воїн, підпільниця, військовополонена, остарбайтер, свідок Голокосту, хранителька пам’яті і т.д.
   А по своїй природі жінка - чарівне, ніжне створіння. Про неї співають пісні, складають вірші. Її вивчають, але все одно вона завжди залишається загадкою. Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, тонка та лагідна, але водночас велика та стихійна. Жінка є уособленням всього прекрасного, що ми зараз маємо. То чи може жінка бути воїном?
Вихованці разом з керівником гуртка «Образотворче мистецтво» Семеренко Вітою Вікторівною обговорювали тему фестивалю, висловлюючи свої думки. І роботи юних митців були різнопланові:  «Квіти для жінок», «Мирна Україна», «Спасибі, солдате, за подвиг століть», «Жіноча врода» та інші.
   Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світовоївійни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Олена Коба, методист БДЮТ 

Переглядів: 66 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1