Середа, 24.01.2018, 00:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 7 » Джура
16:49
Джура

      6 травня 2015 на базі Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). В цьому конкурсі взяли участь рої з 16 навчальних закладів району, які змагалися на шістьох етапах гри: «Звіт», «Ватра» (представлення рою), «Впоряд» (елементи стройової підготовки), «Відун» (завдання з історії козацтва та сучасного устрою збройних сил України), «Рятівник» (запитання з надання першої долікарської допомоги та знання медикаментозних препаратів) та «Смуга перешкод» (туристичні елементи змагань).
        Діти виявили неабиякі знання історії українського козатва, спортивну підготовку та акторську майстерність, не можна оминути увагою і завзяття з яким учні приступали до нових завдань та виборювали перемогу.
     За результатами гри місця розподілилися наступним чином: третім став рій «Котигорошки» Попівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, другим – «Соколята», Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а перемогу здобув рій «Побратими» Карлівської гімназії ім. Н Герасименко. Не зважаючи на те, що були визначені переможці і роздані грамоти, емоції задоволення та захвату були отримані кожним учасником гри в рівній кількості, адже в братерстві, здоров’ї та дружбі не буває першості.

Переглядів: 192 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0