П`ятниця, 23.02.2018, 03:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 29 » Філософія лідерства в освіті
06:44
Філософія лідерства в освіті
   Тема лідерства є надзвичайно актуальною в сучасному світі. Вона є ключовою для багатьох сфер життя людини: бізнесу, політики, спорту. Лідерство – це спосіб впливу і управління. Для багатьох людей лідер - це той, хто дивиться вперед, керує людьми і веде їх до мети. Наше суспільство потребує людей, що мають лідерські якості, тому, що саме на них покладається місія – стати агентами змін на краще в нашій країні.
   З метою вивчення досвіду впровадження лідерської освіти у Федорівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Г. Т. Берегового 26 вересня 2017 року у нашому районі відбулося засідання обласної спеціальної дослідницької групи «Філософія лідерства в освіті». В ньому взяли участь Борисенко Віктор Володимирович, голова Федорівської сільської ради, Слєпцова Людмила Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА, Литвинюк Людмила Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО, члени обласної спеціальної дослідницької групи, що протягом трьох років створюють Концепцію діяльності Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти.
    Колектив педагогів Федорівського НВК щедро ділився своїми напрацюваннями  з формування лідерських компетентностей в навчальному  та виховному  процесі, підготував  для гостей розповідь про тернисті сходинки до вершин космічної слави двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта Г. Т. Берегового, ім'я якого носить навчальний заклад та презентував роботу гуртка  «Саундтрек».
   Особливий інтерес членів СДГ викликав аналіз динаміки зростання лідерської компетентності в учасників навчально-виховного процесу за підсумками діяльності Федорівського НВК 2013–2017 рр., представлений директором Федорівського НВК Ракосій Оксаною Сергіївною.
    За підсумками зустрічі на Карлівщині учасники СДГ визначили завдання: розпочати реалізацію  Концепції діяльності Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти, розробити програми діяльності з упровадження концепції конструктивного екологічного лідерства на Полтавщині.
Переглядів: 42 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0