Вівторок, 23.01.2018, 18:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 21 » Художник – це той, хто творить прекрасне
10:17
Художник – це той, хто творить прекрасне

   Спочатку було слово… А може малюнок? Навіть не малюнок, а відбиток долоні. Минав час, людина опановувала нові матеріали, удосконалювала свої вміння і навички у роботі з ними. Потяг до прекрасного та прагнення творчості призвели до виникнення образотворчого мистецтва. Згодом  з’явилися різні види образотворчого мистецтва: графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво. Саме відвідуючи гуртки Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості ви опануєте багатьма видами образотворчого мистецтва за підтримки керівника гуртка

Семеренко Віти Вікторівни. На її заняттях  у світ неймовірної краси запросить вас графіка, твори якої створювалися ще за давніх часів, коли люди жили у печерах. Живопис, як і графіка, мають свої техніки і прийоми, що залежать від властивості фарб передавати кольори і особливостей роботи з фарбою. Живопис буквально означає ,,писати життя”. Основним у мові живопису є колір. А ще живописну роботу можна створити у манері пуантилізму, тобто нанесенням мазків у вигляді крапок. При цьому можна також використати техніку розділення або розкладання складних тонів на чисті кольори. Цю техніку винайшли імпресіоністи. Порівняно новою технікою є акватипія – напівживопис – напівгравюра.
   Чималий вік і у портретного жанру. Портрет зображує людину. Це може бути одиночний, погрудний, поясний, у зріст, парний, груповий портрет, а також автопортрет. Портрет – один із найрозповсюдженіших  жанрів образотворчого мистецтва. Зображення людини – цікаве, але й складне заняття. Юні художники  гуртка «Образотворче мистецтво» із задоволенням виконують ці різні види робіт. Тільки завдяки кропіткій праці та наполегливості вихованці гуртка досягають успіхів, про що і свідчать їх досягнення та перемоги в конкурсах районного та обласного рівнів.
   Ось такі творчі діти навчаються в Карлівському районному Будинку дитячої та юнацької творчості, тож бажаємо їм успіхів та визнання.

Олена Коба, методист БДЮТ

Переглядів: 175 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1