П`ятниця, 23.02.2018, 03:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 6 » Країна дитячих Мрій
10:11
Країна дитячих Мрій
Дайте дитинству награтися
І помріяти, й насміятися.
Дайте зрости йому, в небо тягнутися,
Дайте дитинству відбутися!

    Кожен учень з нетерпінням чекає,  коли настане останній тиждень березня - очікувана пора року, а разом з нею прийде веселий час, що зветься таким простим, зате солодким словом – канікули! Це омріяний дітьми період, адже коли, як не на канікулах, можна відвідати бабусю, знайти нових друзів, зайнятися улюбленою справою. Словом – добряче відпочити. Тож у Будинку дитячої та юнацької творчості турбот додалося. Завдяки кропіткій роботі та творчій співпраці дорослих і дітей  під час канікул заклад перетворюється на справжню казку – Країну дитячих Мрій. Тут кожен юний відвідувач може відчути себе мандрівником, шукачем пригод, героєм улюблених казок тощо.  Запрацювали майстер-класи, де  вихованці з радістю розписували писанки, робили з тканини весняних пташок.

    Із задоволенням відвідали лялькову виставу «Фарбований лис» Івана Франка, яку підготували вихованці лялькового гуртка. Брали участь у спортивних та розважальних заходах, стали глядачами та учасниками свята танцю. Кожна така програма має на меті виховувати всебічно розвинуту особистість, спонукати дітей до активної розумової діяльності та прагнення пізнання нового.
    Педагоги постійно знаходяться в творчому пошуку, використовують нові форми, цікаві знахідки у своїй роботі. Тобто, розвиваючи дітей – ми розвиваємося разом з ними.

 

Переглядів: 87 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1