П`ятниця, 23.02.2018, 03:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 9 » «Марафон ерудитів - 2016».
10:19
«Марафон ерудитів - 2016».
    З метою реалізації діяльнісної змістової лінії Навчальної програми початкової загальної освіти відповідно до нових Державних стандартів початкової загальної освіти в рамках роботи районного наукового товариства «Інтелектуал» вже більше десяти років учні четвертих класів району працюють над створенням інформаційно-дослідницьких проектів.
    Нещодавно відбувся конкурс-захист проектів під назвою «Марафон ерудитів». Свої роботи представили учні з чотирнадцяти класів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів. Молодші школярі презентували свої роботи, впевнено обгрунтовуючи потребу, практичну спрямованість проекту, значущість виконаної роботи. Своїми дослідженнями діти доводили, що вибравши тему, яка їх зацікавила, можна багато дізнатися, щось розвивати, покращувати, змінювати
    Цікавими як для дорослих, так і для дітей були проекти на тему «Енергозбереження – крок у майбутнє» (Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Харчові добавки і їх вплив на організм» (Климівський НВК), «Героями не народжуються – ними стають» (Попівський НВК №2), «Шоколад – король солодощів» (Карлівська гімназія). Переможцями конкурсу-захисту інформаційно-дослідницьких проектів «Марафон ерудитів – 2016» стали учні 4-А класу гімназії м.Карлівки з проектом «Миловаріння. Виготовлення мила своїми руками» (учитель Губарь О.В.) та учні Карлівської ЗОШ №4 з проектом «Волонтери – провідники від надії до віри» (учитель Іванова В.М.)
Переглядів: 86 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0