Вівторок, 23.01.2018, 18:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 25 » Ми – майбутнє України
07:58
Ми – майбутнє України
   
   Сучасний світ вимагає  від людини  бажання бути патріотом своєї держави, надійною її опорою. Це розуміють і дорослі, і діти. 20 квітня 2016 року на базі Будинку дитячої і юнацької творчості відбулося традиційне засідання поетичного клубу, де мали змогу словом прославити свою країну юні поети Карлівського району.   «Ми – майбутнє України!» - тема цьогорічної зустрічі.
          Сьогодні наша держава переживає трагічні і водночас великі дні. Ці дні великі, бо в них ми пізнали нашу країну, нашу владу та власний народ. Ці дні великі, бо сповнені трагізмом, позначені терпінням,   смертю молодих невинних людей. Ці дні великі, бо саме в них народжується наше майбутнє. І це гостро розуміє талановита молодь Карлівщини.    З привітальним словом до присутніх звернувся гість районного поетичного клубу-член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів та спілки літераторів Полтавщини, лауреат літературно-мистецьких премій ім. Василя Симоненка, ім. Панаса Мирного, журналу “Малятко” ім. Наталі Забіли, журналу “Крокодил плюс”, триразовий лауреат Всеукраїнського конкурсу “Майстер”, організованого тижневиком «2000» та Національної спілки журналістів за 2003, 2004, 2005 роки у номінації публіцистика, лауреат премії імені Нагнибіди за книжки для дітей, поет-пісняр, автор гімну Карлівського району, гімну м. Карлівки Слєпцов В.А. Він  наголосив,  що кожен задумується про своє майбутнє. І так хочеться, щоб воно було світлим та радісним. Молодь - це будівник  нашої країни. І хто, як не вона, зможе допомогти піднятиїї на новий рівень. Діти отримали з перших рук видання нової книги В.Слєпцова «Багацько вроди у природи». 
   На святі було багато поезії, емоцій, сліз і щасливих усмішок. Ніхто не залишився байдужим, коли звучала музична композиція сімейного дуету Чумаш Даяни, учениці Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, та її дідуся Олійника М.К. ,  коли  звучало  поетичне слово переможців конкурсу в середній віковій групі :
   Шенгер Мирослави, вихованки Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Камбулова Богдана, учня  Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Жабської Ірини, учениці Голобородьківського НВК, Камерської Катерини, учениці Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Шахмамедова Олега, вихованця  Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості .
   В старшій віковій групі кращими визнано Білик Аллу, ученицю Голобородьківського НВК, Залужного Марка, учня Білухівського НВК,  Ясковець Юлію, ученицю Варварівського НВК, Горду Катерину, ученицю Карлівської гімназії ім. Н. Герасименко, Таран Ольгу, ученицю Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1 .
   В номінації «Проза» першість вибороли Лебедь Марія, учениця Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Сагайдак Віталіна з Попівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
   Присутні на засіданні поетичної вітальні завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту  Карлівської РДА Ольга Сутула та методист відділу освіти, молоді та спорту  Марина Строкань відзначили велику значимість подібних заходів для становлення молодої особистості та високий рівень підготовки учасників їх наставниками- педагогами навчальних закладів району.
   Хочеться подякувати   людям, які займалися організацією даного поетичного свята. Це працівники Будинку дитячої і  юнацької творчості Черненко О.П., Коба О.М., Куряча Т.Л. та їх  вихованці . Низький уклін вам за   талановитих дітей,  за ваш талант і любов до молоді.
   Україна – дуже гарна країна, І вона заслуговує на достойнее щасливе життя.  Крок за кроком, день за днем ідемо ми в  майбутнє. І воно наше!

Ірина Ротань,
керівник гуртка «Літературна вітальня» БДЮТ,
учитель Карлівської ЗОШ І-ІІІст. №4

Переглядів: 112 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1