Вівторок, 20.02.2018, 01:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 19 » Ми – за безпеку дорожнього руху
07:41
Ми – за безпеку дорожнього руху

    Щорічно з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого відношення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху проводиться Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
   Кращі малюнки, за результатами районного етапу дитячого творчого конкурсу, були направлені відділом освіти та ВДАІ з обслуговування Карлівського району  для участі в обласному етапі конкурсу.
Дві учасниці третьої вікової категорії (14-17 років) за напрямком художньої творчості «Малюнок» здобули призові місця: учениця Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Берегового Дмитренко Тетяна (І місце) та учениця Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Коваленко Поліна (ІІ місце).
    17 жовтня 2014 року начальник ВДАІ з обслуговування Карлівського району Тимошенко Володимир Юрійович вручив переможцям грамоти та цінні подарунки.
Переглядів: 187 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0