Вівторок, 20.02.2018, 01:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 5 » Найкраща подяка – сяючі очі глядачів
20:33
Найкраща подяка – сяючі очі глядачів
   Коли чогось сильно захочеш,
весь Всесвіт буде сприяти тому,
   щоб бажання твоє здійснилося.
Пауло Коельо
   Саме ці слова стали головним девізом для нас під час підготовки вечора «Кава…Мелодії…Почуття…». Мабуть, тому і вдалося все так, як власне, й хотілося.
В перший день зими на сцені Карлівського РБК розташувалася затишна кав'ярня, яка запросила до себе на гостину прихильників романтизму, кавового аромату, чарівної музики.
      На фоні ліричних мелодій господиня кав'ярні ділилася спогадами про життєві історії своїх відвідувачів: двох юних закоханих, щасливої родини, вчительки та її колишнього учня, сильної, але самотньої жінки. Всі вони різні за характером, уподобаннями, але об’єднало їхмісце романтичних зустрічей, місце обговорення божевільних творчих проектів, вируючого креативу і тихого смутку, блюзового настрою зимового вечора за чашкою щонайміцнішої ароматної кави.
   Граційні пари, які кружляли на сцені (танцювальні колективи з Карлівських ЗОШ №3 та №4, гімназії ім. Н.Герасименко, Попівського НВК №1), пара Назара Лілова та Вікторії Пушкар, соло Валерії Степанюк змінювалися витонченими вокалістами (Маша Коваленко, Анжеліка Каленіченко, Віталіна Сагайдак, Руслана Філонець, Яна Масевич). Романтичний настрій кав'ярні підтримували ведучі Юлія Дзьох та Сергій Совин, який зустрів перших відвідувачів тематичною піснею.
   Хочеться ще раз подякувати всім, хто долучився до підготовки цього дійства, бо воно було того варте. Упевнена, що в кожного залишились незабутні враження, які неможливо передати словами. Потрібно було бути там, щоб пережити все те, що нам довелось відчути.
   Кожен з нас – це своєрідна книга. Людське серце здатне розповідати іноді набагато більше, аніж прочитана книга. Та тільки треба бути вмілим читачем. Такі особливі книги супроводжують нас все життя. Тож, читайте один одного в посмішці, в сльозі, в задумливому погляді, зітханні, в серцебитті. Створюйте затишок в кав’ярні свого душевного будинку.
Переглядів: 29 | Додав: Тая | Рейтинг: 4.0/2