П`ятниця, 23.02.2018, 03:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 26 » Нам – 70 років! Сьогодні ми всі ювіляри
07:13
Нам – 70 років! Сьогодні ми всі ювіляри
Будинок творчості єднає
 Учнівську молодь і дітей.
 У світ чарівний випускає
 Закоханих в життя людей.

 
  Навчання є невід’ємною частиною життя кожної людини. Саме завдяки знанням людство досягло сучасного розвитку. Саме завдяки здатності навчатися ми досягаємо успіхів у житті. Якщо школа дає обов’язкові знання, то в позашкільному закладі дитина розкриває свої таланти і обдарування, реалізовує свій потенціал, залучається до традицій та культури рідного краю, усвідомлює себе частиною українського  народу.
   Травневий сонячний день зібрав у залі районного будинку культури всіх небайдужих на  творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості, який був присвячений ювілейній даті – 70-річчю з часу заснування нашого закладу.
БДЮТ - позашкільний заклад освіти- спадкоємець будинку піонерів та школярів, який було засновано у 1946 році. За свою 70 - річну історію він реорганізувався відповідно до принципів та засад державної політики, залишаючи провідним завданням та метою організації своєї діяльності- виховання підростаючого покоління засобами пропагування мистецьких, творчих, технічних, спортивних досягнень; надання допрофесійної освіти та організацію змістовного вільного часу.
Сьогодні - це багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, у якому діють гуртки різного спрямування. Кожен вихованець має змогу знайти тут справу до душі.
   На кожному кроці – спалахують дитячі таланти, вправні і впевнені, боязкі і сором’язливі. Але талант потребує розвитку. Забезпечення умов особистісного розвитку дітей та учнівської молоді, а також утвердження віри дітей в себе та свій талант, уміння застосувати знання в майбутньому – пріоритетні завдання педагогів Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
   Тож ,70 років – це педагогічний  досвід, успіхи вихованців, гордість і радість за їх перемоги. Привітати гостей та господарів зі святом творчості та таланту завітали голова Карлівської районної державної адміністрації Костенко С.Б., голова районної ради Світлик П.М., міський голова Наконечний О.С., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Жмурко Г.М., заслужений працівник сільського господарства, генеральний директор СТОВ «Світоч» Кириченко В.П.,нагородивши працівників грамотами за багаторічну плідну працю, розвиток та підтримку творчо обдарованих дітей, особистий внесок в розбудову позашкільної освіти Карлівщини та з нагоди 70-ти річного ювілею закладу та  вручили цінні подарунки для роботи з дітьми.
   Вихованці закладу всім присутнім подарували святковий концерт, виставку дитячих робіт.
   Талановиті діти – результат роботи талановитих педагогів. А талановитий педагог  не просто вчить, він  надихає  своїх вихованців особистим прикладом!
Переглядів: 66 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1