Вівторок, 23.01.2018, 18:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 22 » Нарада з питань проведення ЗНО 2017 року
13:51
Нарада з питань проведення ЗНО 2017 року
    21 лютого 2017 року в Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко відбулася зустріч голови Карлівської районної державної адміністрації Костенка С.Б. з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренком О.Л. та начальником відділу освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації Слєпцовою Л.М. На зустрічі також були присутні методист ХРЦОЯО, куратор Полтавської області Семеновська К.С., методист райметодкабінету Овчаренко І.П., директор Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Рогодченко І.О., директор Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гаврись Л.О.
    Сидоренко О.Л. подякував Костенку С.Б. та Слєпцовій Л.М. за співпрацю та сприяння в проведенні ЗНО 2016 року, зазначив, що м.Карлівка визначене у 2017 році одним із шести округів у Полтавській області, де буде організовано проведення ЗНО для абітурієнтів Карлівського, Машівського та Чутівського районів. Розповів про головні особливості організації й проведення ЗНО 2017 року, наголосив на створенні безпечних умов під час складання ЗНО та доїзду учасників до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
   Потім відбулася робоча нарада з керівниками навчальних закладів району, методистами райметодкабінету, керівниками районних методичних об’єднань, під час якої директор ХРЦОЯО Сидоренко О.Л. ознайомив присутніх із особливостями ЗНО 2017 року, повідомив про особливості організації та проведення Міжнародного порівняльного дослідження РISA-2018 та моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентності випускників початкової школи 2017 року». Методист ХРЦОЯО Семеновська К.С. проаналізувала результати ЗНО випускників ЗНЗ 2016 року Карлівського району в порівнянні з середнім показником по Україні, Полтавській області та в розрізі навчальних закладів. Назвала школи, випускники яких отримали найкращі результати. Також було надано рекомендації для методистів, учителів щодо покращення підготовки учнів випускних класів до ЗНО у 2017 році. Наприкінці зустрічі Сидоренко О.Л. дав інтерв’ю представникам місцевих засобів масової інформації.
Переглядів: 104 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1