Середа, 24.01.2018, 00:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Вересень » 11 » Нарада з працівниками ДЮСШ
09:03
Нарада з працівниками ДЮСШ
   На виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича «Діти – майбутнє України» 10.09.2013 року в залі методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації проведено нараду з працівниками Карлівської ДЮСШ за участю першого заступника голови райдержадміністрації С. ЯКУБИ та начальника відділу освіти райдержадміністрації Л. СЛЄПЦОВОЇ з метою удосконалення роботи щодо розвитку дитячо-юнацького спорту та популяризації здорового способу життя серед дітей та підлітків району.
   В ході наради обговорювалися досягнення та проблемні питання по організації навчально-тренувального процесу, проведення спортивних змагань та залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом. Визначено шляхи щодо збільшення кількості охоплення дітей на 5 %, які будуть тренуватися  в Карлівській ДЮСШ, та подальшого розвитку спортивної бази Карлівського району.
 А також відзначено грамотою голови Карлівської райдержадміністрації колектив районної дитячо-юнацької спортивної школи за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, виховання молоді, високу професійну майстерність та з нагоди Дня фізичної  культури та спорту. 
Переглядів: 170 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0