Вівторок, 23.01.2018, 18:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 29 » Народ - носій культурної спадщини
12:05
Народ - носій культурної спадщини

    Кожен народ є носієм своєї культурної спадщини. І від того, як ми з вами її зберігатимемо та примножуватимемо, залежить, якою буде наша країна  в майбутньому. Адже народна мудрість втілена в казках, легендах, билинах, віршах, піснях, картинах,скульптурі. Мабуть, найвлучніше зачіпає дитячу душу казка.
    Видатний український письменник  та поет Іван Франко порівнював казки з дрібними, тонкими корінчиками, які «вкорінюють у нашій душі любов до рідного слова,  його краси, простоти і милозвучності».
    27 серпня 2016 року Україна відзначатиме 160-річчя від дня народження  Івана Франка. Тож вихованці Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості не змогли залишитися байдужими до такої визначної події. 29 березня актова зала закладу була заповнена глядачами, яких запросили на перегляд лялькової вистави «Фарбований лис». Вона  зачарувала і милозвучністю, і казковими образами, і майстерною грою юних акторів.  Зал дякував щирими  оплесками .Вистава донесла до захопленого глядача повчальну думку про брехню, яку ніколи не сховаєш; вдалася на славу, адже до її підготовки долучився весь дружний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості зі своїми талановитими вихованцями.

Переглядів: 52 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1