Вівторок, 20.02.2018, 01:06
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 28 » Неповторний світ танцю
20:59
Неповторний світ танцю
  Хто з нас не любить танцювати. Напевно, не знайдеться байдужих до танців. Жодне свято не обходиться без них. І хай не всі вміють танцювати, але краса танцю зрозуміла всім. Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Саме тому нещодавно в приміщенні Карлівського РБК відбувся черговий щорічний районний танцювальний марафон серед учнів навчальних закладів району, в якому взяли участь понад 250 учасників.
  Потрібно відмітити, що творчі колективи підготувалися до конкурсу дуже грунтовно. Різноманітність тематики дивувала і радувала: на суд глядачів були запропоновані класичні танцювальні композиції почат ку та кінця XIXстоліття. Майстерність учасників відчувалася в кожному русі, кожен виступ відрізнявся оригінальною постановкою танцю. Костюми вражали своїми барвами! Усі художні номери були надзвичайно яскравими, такими, що запам'ятовуються.
     Бурхливими оплесками глядачі вітали наймолодших учасників фестивалю - танцювальні колективи «Перлинки» (Мартинівська ЗОШ І-ІІІст. та Варварівський НВК), «Лілея» (Голобородьківський НВК), «Версаль» (Лип'янська ЗОШ І-ІІІст.) , «Сюрприз» (Попівський НВК№2).
   Незабутнє враження і масу позитивних емоцій подарували глядачам хореографічні колективи «Грація» (Карлівська ЗОШ І-ІІІст.№1 та Білухівський НВК), «Крила танцю» (Ланнівська ЗОШ І-ІІІст.), «Фантазія» (Попівський НВК№1), «Фієста» (Карлівська ЗОШ І-ІІІст. №4), «Світанок» (Климівський НВК), «Дивограй» (Карлівська ЗОШ І-ІІІст. №3), «Флай» (гімназія ім.Н.Герасименко), «Елегія» (Федорівський НВК ім.Г.Т. Берегового). Невагомі, ніжні, , милі і привабливі, вони, дійсно, дарували радість усьому оточенню.
    Півтори години тривав танцювальний марафон. Це був час справжнього задоволення і захвату, неймовірного заряду бадьорості та енергії, захоплення і гордості талантами підростаючого покоління нашого району.
    Хочеться сказати величезне спасибі учасникам та їх керівникам за принесене задоволення, за свято душі . Бажаємо їм наснаги та завзятості, а світ барвистої мови танцю нехай додасть кольорових відтінків на квітучому творчому шляху.
Ольга Черненко
Директор Карлівського районного БДЮТ
Переглядів: 23 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0