П`ятниця, 23.02.2018, 03:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 31 » Обласний фестиваль майстер-класів для дітей з особливими освітніми потребами
07:56
Обласний фестиваль майстер-класів для дітей з особливими освітніми потребами
    26 січня 2018 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді, з метою сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, популяризації їх творчості, заохочення соціальної та творчої активності, вдруге проведено обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами.
    Цього року до участі в заході долучилися понад 230 учасників із закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області, інтернатних закладів та навчально-реабілітаційних центрів, яких вітали заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Галина Гажієнко, завідуюча обласної психолого-медико-педагогічної консультації Світлана Кривенко та директор ОЦЕВУМу Надія Чернобель.
    Програма фестивалю передбачала проведення 17 майстер-класів, які, до речі, готувалися за побажаннями самої дітвори, враховуючи їх творчі та фізичні здібності, а також бажання проявити себе у тому чи іншому виді діяльності. Так, проведено 5 майстер-класів у різних жанрах художньої самодіяльності (вокал, хореографія, декламаторське мистецтво, інструментальний та цирковий жанри) та 12 – з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва (ліплення, живопис, графіка, квілінг, валяння вовною, лялька-мотанка, вишивка стрічкою, оригамі, декупаж, петриківський розпис, виготовлення брошок, вироби з природніх матеріалів).
   Майстер-класи провели 25 педагогів , серед яких була і керівник гуртків Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Фесенко Людмила Леонідівна, яка провела для дітей з особливими потребами цікавий майстер – клас з виготовлення композицій з природного матеріалу.
    Фестиваль майстер-класів – доказ того, що всі діти є повноцінними членами соціуму і варті втілення у життя своїх бажань та реалізації талантів.
Переглядів: 23 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0