Вівторок, 23.01.2018, 18:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 11 » Обласний огляд-конкурс команд КВК
10:30
Обласний огляд-конкурс команд КВК
    Цього року карлівчанам довірено організаційним комітетом з підготовки і проведення обласного огляду-конкурсу команд КВН . Тому до нас 9 лютого приїхали 4 команди з різних куточків Полтавщини: Машівки, Чутового, Полтавського району.
   Команди «Сашкины детки» (Полтавського району), «Віват» (Карлівського району), «Напополам» (Чутівського району), «38 універсал» (Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8), «Ювента» (Машівського району), дивували нас своєю кмітливістю, завзятістю та енергійністю.
    Команди оцінювало високоповажне журі, до складу якого ввійшли справжні поціновувачі гумору. Виступи учасників відбувалися за традиційною конкурсною програмою: візитка, біатлон та домашнє завдання. Темою цьогорічного змагання обрано «Шкільні традиціїї». В основі оцінювання – рейтингова система, тобто команди набирали бали для участі у обласному четверть фіналі. Команда «Віват» в підсумку гри набрала 16.6 балів, що становить шостий результат в області на 9 лютого. Попереду 10 лютого останні відбіркові обласні зональні ігри і остаточне визначення учасників чверть фіналу.
     Від усіх вболівальників хочемо подякувати нашій команді за чудову гру, а глядачам за толерантне вболівання.
Переглядів: 87 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0