П`ятниця, 23.02.2018, 03:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 28 » Оздоровча кампанія
16:42
Оздоровча кампанія

      28 квітня 2015 року відбулася нарада відділу освіти, молоді та спорту спільно з Карлівським міжрайонним управлінням Головного управління Держсанепідемслужби у Полтавській області та КО Центром первинної медико-санітарної допомоги з питань проведення оздоровчої кампанії влітку 2015 року, на якій були присутні директори навчальних закладів району та начальники таборів відпочинку, які працюватимуть на території Карлівського району. На засіданні розглядалося питання забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2015 року, яке висвітлила Слєпцова Л.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту.
      Про організацію роботи таборів з денним перебуванням, таборів праці і відпочинку, мовних таборів та таборів з цілодобовим перебуванням доповіла Калашнік К.М., методист РМК. Стасюк А.І., лікар – педіатр Карлівського КО ЦПМСД, надала рекомендації щодо збереження життя і здоров'я дітей і підлітків шкільного віку в період літніх канікул. Сутула С.Д., лікар-епідеміолог Карлівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби та Кирякіна О.Г., санітарний фельдшер, проінформували присутніх щодо дотримання санітарно – гігієнічних норм в оздоровчий період.
     Про методичне забезпечення роботи оздоровчих таборів доповіла Свириденко М.Р., методист РМК. З питання профілактики травматизму виступила методист РМК Школьна О.Б.

Переглядів: 165 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0