Вівторок, 20.02.2018, 01:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 6 » Права національних меншин в Україні
09:53
Права національних меншин в Україні

   В Україні проживає 130 національностей і народностей. У нашому місті впродовж багатьох десятиліть пліч-о-пліч з українцями живуть росіяни і поляки, грузини та вірмени, євреї та інші. І не просто мирно співіснують, а живуть у дружбі і взаємній повазі.
 
 Питанню зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин приділяє значну увагу Президент України Віктор Янукович. За словами Глави держави, від часу проголошення незалежності в Україні здійснюється політика щодо національних меншин на засадах гуманізму і толерантності, забезпечення основоположних прав та свобод відповідно до міжнародних пактів. Президент України наголошує, що питання реалізації прав осіб, які належать до національних меншин, і надалі перебуватиме на постійному контролі».
   Тож з метою реалізації у регіонах завдань Президента щодо зміцнення і збереження нинішніх стабільних міжнаціональних взаємин, забезпечення умов для вільного розвитку культур і мов усіх етнічних спільнот
 в центральній районній бібліотеці ім. А.Г.Михайленка для жителів району оформлений перегляд літератури «Права національних меншин в Україні».

Переглядів: 143 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0