Четвер, 26.04.2018, 20:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
...
Дискусійно-педагогічний клуб Світоч
Нові статті
[30.03.2018][Статті]
• Для творчості немає перешкод
[30.03.2018][Статті]
• Чому вакцинація потрібна для захисту вашої дитини
[07.12.2017][Статті]
• Добро в наших серцях…
[26.01.2017][Статті]
• ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА від інтегрування у школі – до інтегрування у суспільство
Файли
Освіта в Україні
Головна » 2016 » Квітень » 4 » Про проведення ШекспірFEST в рамках роботи РМО вчителів англійської мови
10:29
Про проведення ШекспірFEST в рамках роботи РМО вчителів англійської мови
    На виконання Указу Президента України у рамках Року англійської мови, напередодні Дня народження Вільяма Шекспіра (23 квітня 1616р.) методичним об'єднанням вчителів іноземної мови 19 квітня 2016 року проводиться ШекспірFEST на базі Попівської ЗОШ №1.
     Мета творчого марафону «ШекспірFEST» полягає в популяризації спадщини Вільяма Шекспіра, поглибленню знань учнів про оригінальний та перекладний твір,  спонукання до пошуку інноваційних форм позакласної та виховної роботи з учнями, активізації саморозвитку   вихованців, розвитку навичок виразного читання.
     До участі у Творчому марафоні «ШекспірFEST : читаємо Шекспіра в оригіналі та перекладі»  запрошуються в першу чергу навчальні заклади, в яких вивчається англійська мова, позашкільні навчальні заклади,  вчителі іноземної (англійської) мови, зарубіжної літератури, керівники гуртків,  учні, всі, хто вважає себе креативним,  кому небайдужою є творчість Вільяма Шекспіра, хто вміє перекладати твори з англійської мови, хто має декламаторський талант,  вміє виразно читати художні твори. Учні можуть виконувати як сонети, так і уривки із драматичних творів Шекспіра.
Що є обовя'зковим?
     Від кожного навчального закладу, в якому вивчається англійська мова пропоную направити двох учнів (1 - з виразним читанням твору Шекспіра в оригіналі, 2 – читанням твору Шекспіра в перекладі (можливо і власному)). Можливими є і англомовні  інсценізації творів. Тоді кількість учасників визначається ролями.
     Під час підготовки учнів прошу враховувати критерії: рівень сценічної культури, художній рівень виконавської майстерності, відповідність репертуару, зовнішній вигляд, розкриття емоційної цінності твору засобами виразного читання, дикції.
На «ШекспірFEST» забезпечує явку учнів, несе відповідальність за їх життя та здоров'я вчитель англійської мови. 
                   Завідувач РМК   О.В. Сутула 
Переглядів: 88 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0
Фоторепортажі
У школах району
...Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА ©2010 - 2018