Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 20 » Спортивні досягнення
22:34
Спортивні досягнення
       Футбольний турнір з такою назвою тривав протягом трьох днів та проводився у трьох вікових категоріях серед учнів 5-6 класів,7-8 та 9-11 класів. Серед команд молодшої вікової групи перемогу одержала гімназія, 2 місце - команда Карлівської ЗОШ I-III ст.№3,
3 місце – Карлівська ЗОШ I-III ст.№1.Серед команд 7-8 класів наймайстерніші були учні Карлівської ЗОШ I-III ст.№3, на другому місці Карлівська ЗОШ I-III ст.№1, третіми фінішували Карлівські гімназисти. У старшій віковій групі переможницею стала команда
Карлівської ЗОШ I-III ст.№1, на 2 місці – Карлівська ЗОШ I-IIIст.№3, а на третьому місці
команда Карлівської гімназії.
       У загальнокомандному заліку першість за футболістами Карлівської ЗОШ I-III ст.№3,
 другі учні Карлівської ЗОШ I-III ст. №1, Карлівська гімназія посіла третє місце.

11 команд змагалися у легкоатлетичному кросі.
      На початку жовтня у парку біля машинобудівного заводу відбулися змагання легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади школярів, участь в яких взяли 11 команд загальноосвітніх шкіл, а суддями були тренери-викладачі ДЮСШ.
     Діти з задоволення змагалися на дистанції, захищаючи честь своїх шкіл, а перемогли найсильніші.
     Серед команд першість вибороли гімназисти, 2 місце у спортсменів Карлівської ЗОШ I­IIIст.№1, а третє місце розподілили між собою команди Лип’янської ЗОШ I­IIIст. та Варварівська ЗОШ I-IIIст.
     Визначилися і переможці та призери і в індивідуальних видах.
     У старшій віковій групі серед дівчат: 1 місце - Валерія Бондаренко дистанція 500м. – 1.26.0сек., 2 місце – Єні Лілія,
3 місце - Дар’я Дрібородченко;
серед юнаків:1 місце – Віталій Микитенко дистанція 1000м. - 3.07.2сек., 2 місце – Владислав Капустін, 3 місце – Євген Курбацький.
    У молодшій віковій групі серед дівчат: 1 місце – Влада Тютюнник дистанція 500м. – 1.36.7 сек., 2 місце – Настя Ріжко,
3 місце – Катерина Головко;
Серед юнаків молодшої вікової групи 1 місце – Бобрицький Ярослав дистанція 1000м. – 3.10.0 сек., 2 місце – Валентин Бондаренко, а 3 місце розділили Олексій Фуртас та Руслан Шидловський.

Чемпіон – команда ЗОШ I-III ст.№1
        24 жовтня на майданчику зі штучним покриттям відбулися районні змагання з міні-футболу серед юнаків. Із запрошених 16 команд на змагання прибули 15команд.
Чемпіонами стали:1 місце - Карлівська ЗОШ I-IIIст.№1,Карлівська ЗОШ I-IIIст.№4,3 місце – гімназія ім.Н.Герасименко.

Відзначились у Полтаві.
      28 жовтня , під час осінніх канікул, у Полтаві відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 1998-1999р.н. Наша команда, продемонструвавши належний рівень фізичної підготовки та бійцівські якості, виборола почесне 2 місце, пропустивши вперед тільки збірну Полтави -1, третє місце посіла команда Чутово.
Переможці та призери були нагороджені грамотами управління з питань фізичної культури.

На фото команда-срібний призер Чемпіонату області.

Міні-футбол серед дівчат.
         06.11.2014 року – відбулися районні змагання з міні-футболу серед дівчат в залік спартакіади школярів Карлівського району. Показати свою майстерність прибуло 9 команд. 1 місце посіла Халтурінська ЗОШ I-III ст.,
2 місце – Білухівська ЗОШ I-III ст., Попівська ЗОШ I-III ст. №1.
Перемогли    Карлівчани.
     07 листопада в пмт.Чутово відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу серед юнаків 1998-1999 р.н.
1гра Карлівка -Машівка (9:0), 2 гра Карлівка - Чутово (6:2),
3 гра Чутово – Машівка (4:0).
     Перемогу за явною перевагою 6 очок (15 забитих та 2 пропущених) посіли футболісти Карлівського району, друге місце -Чутово, третє місце – Машівка. Команда Карлівського району
04-09 грудня буде захищати честь Карлівщини в м.Комсомольську.

12 листопада обласні зональні змагання
з міні-футболу серед дівчат 1998-1999р.н.
м.Карлівка.

12 листопада на майданчику із штучним покриттям в м.Карлівці відбулися обласні змагання з міні-футболу серед дівчат
1998-1999 р.н. В змаганнях приймали участь 3 команди із Карлівки, Машівки, Чутово. Перше місце зайняла команда Карлівського району, друге місце - команда Чутово, третє місце – команда Машівки.
        Карлівська команда – переможець потрапивши в фінал Полтавської області з міні-футболу 09-10 грудня в м.Гребінці
буде захищати честь району.

Чемпіони області з міні-футболу в залік Спартакіади школярів Полтавської області.
       04-07 грудня в м. Комсомольську відбулися обласні фінальні змагання з міні-футболу в залік Спартакіади школярів Полтавської області.
        Карлівська команда вигравши зональні змагання у Чутово, Машівки, Котельви потрапила до фіналу. В м.Комсомольську в фіналі змагалось 7 команд. Отримавши перемогу в своїй підгрупі у команди м.Комсомольська та у команди з м.Гадяча наша команда здобула права грати за перше місце.
        З другої підгупи вийшла команда м. Кременчука. Фінал був дуже тяжким для нашої команди. Перший тайм кременчужани вигравали 4:1.Зібравши волю в кулак та продемонструвавши високий рівень фізичної, технічної, тактичної підготовки та проявивши всі свої бійцівські якості, у другому таймі наша команда зрівняла рахунок 4:4. Після проведених після ігрових пенальті 3:2
Наша команда стала Чемпіонами області з міні-футболу в залік Спартакіади школярів.

Фінальні змагання з міні-футболу серед дівчат
м. Гребінка
          09-10 грудня в м. Гребінці відбулися обласні фінальні змагання з міні-футболу в залік Спартакіади школярів серед дівчат. В фінальних змаганнях приймали участь 7 команд. Карлівську команду представляли учениці Халтурінської ЗОШ I-III ст., Попівської ЗОШ I-III ст.№1. та Карлівської ЗОШ I-III ст.№3.        Команда нарівні з іншими командами боролася за перемогу і посіла 7 місце в області.

Районні змагання з баскетболу в залік Спартакіади школярів

18 грудня на базі Карлівської  гімназії ім.Н.Герасименко відбулися районні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат. На змагання
прибуло 5 жіночих команд та 5 чоловічих команд.
       У дівчат перше місце зайняла команда Попівської ЗОШ I-IIIст.№1,
друге місце зайняла команда Варварівської ЗОШ I-IIIст., третє місце
зайняла команда гімназії ім.Н.Герасименка.
       У юнаків перше місце зайняла Карлівська ЗОШ I-IIIст.№1, друге місце посіла команда гімназія ім.Н.Герасименко, третє місце зайняла