П`ятниця, 23.02.2018, 03:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Святкова мандрівка
10:20
Святкова мандрівка
   Є в Україні місця, які і в наш час змогли зберегти свій давній вигляд - місця, в яких донині живе запах старовини, а багатовікова історія нагадує про себе на кожному кроці. Одними з таких місць є Кам’янець – Подільський та  Вінниця. Саме до цих міст на екскурсію вирушив колектив освітян Карлівщини в день свого професійного свята.
  Кам’янець – Подільський Смотрицький каньйон,архітектурний ансамбль Костелу святих Апостолів Петра і Павла, будинок ратуші (польського магістрату),який називають найдавнішою адміністративною будівлею в Україні, що дійшла збереженою до нашого часу,Стара фортеця,історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» – це неповний перелік цікавих місць, де ми мали змогу побувати.
    А як вразила Вінниця -  без сумнівів, місто древнє і багате історією. Але не тільки старовиною може воно здивувати. Вінниця - це ще й сучасний діловий центр ,в якому цілодобово кипить життя. На доказ цього, мабуть, можна навести найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, який був урочисто відкритий 4 вересня 2011 року. Встановлений прямо у відкритому водоймищі на річці Південний Буг, він здіймається на висоту 60 метрів. Цей величний фонтан, робота якого супроводжується музичним і лазерним шоу, подарував нам незабутню насолоду.
   Хочеться відзначити активну участь в екскурсії, яка була організована за ініціативи президії районного комітету профспілки працівників освіти , профактив ДНЗ№1 «Золотий ключик» та №5 «Берізка», Карлівських ЗОШ І-ІІІст. №1, №3, №4, Попівського НВК №2, Варварівського НВК, Федорівського НВК ім.Г.Т.Берегового , Карлівського районного БДЮТ та МНВК.
  Всі учасники залишилися дуже задоволеними екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі та створювали її красу.
Переглядів: 76 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1