Середа, 24.01.2018, 00:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Вересень » 2 » Свято Знань у Попівці
10:17
Свято Знань у Попівці
    З особливим нетерпінням чекали на цьогорічний першовересень в Попівській ЗОШ І-ІІІст. №2, адже разом із першокласниками на шкільне свято вперше повинні були прийти дошкільнята.
 Реорганізація загальноосвітнього навчального закладу у селі Попівка в навчально – виховний комплекс стала можливою  завдяки проведеній великій роботі відділу освіти, педагогічному та батьківському  колективам, підтримці влади, громадськості, спонсорів. На сьогодні можна сказати, що створено в закладі  всі умови для розвитку, навчання, харчування 24 дошкільнят.
     На урочисту лінійку привітати навчальний заклад із визначною подією завітали начальник відділу освіти Л.М. Слєпцова, перший  заступник голови Карлівської районної державної адміністрації С.А. Якуба, сільський голова М.І. Богдан, директор ТОВ «Промінь» М.І. Копилець.
   Під час свята Королева знань вручила наймолодшим учасникам символічний ключ від дитячого  садочка, що отримав назву «Сонечко». І малята весело попрямували до новенької ігрової кімнати.
     Радісно відзначати, що відтепер, завдяки реорганізації навчальних закладів, проведеній у минулому та поточному році, на сьогодні на території всіх сільських рад Карлівського району діти дошкільного віку мають змогу здобувати дошкільну освіту.>
Переглядів: 240 | Додав: Тая | Теги: «Промінь», свято, Попівка, знання | Рейтинг: 0.0/0