П`ятниця, 23.02.2018, 03:06
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 8 » «Танець – це таємна мова душі»
19:30
«Танець – це таємна мова душі»
  Час – найбільше багатство: його цінують, він має вартість. Вміння виділити час на вдосконалення своєї особистості, розвиток внутрішнього світу – перевага сильної, цілеспрямованої людини. Мабуть, саме тому визначною подією в напруженому житті вихованців танцювального колективу «Пірует» ( керівник Каленіченко Наталія Миколаївна), який працює при Карлівському районному Будинку дитячої та юнацької творчості, стала участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Полтава збирає таланти», який відбувся 27 січня 2018 року в Полтаві, метою якого було виявлення та підтримка талановитих дітей і молоді.
   До участі у Всеукраїнському Фестивалі-конкурсі запрошувалися колективи та сольні виконавці: дитячі, юнацькі та молодіжні ансамблі, групи, колективи; солісти, учні та викладачі художніх, музичних, вокальних, хореографічних, театральних, циркових та модельних шкіл, студій, училищ, університетів, творчих та продюсерських центрів, аматорські та професійні ансамблі, оркестри, хорові, інструментальні та хореографічні колективи підприємств та інші. І серед великої когорти учасників танцювальний колектив «Пірует» в номінації «Народна стилізація» виборов почесне І місце.
   Східні мудреці говорять: «Дорогу подолає той, хто йде». Бажаємо юним танцюристам світлих життєвих цілей і вмінь для їх досягнення.
Олена Коба , методист БДЮТ
Переглядів: 18 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0