Вівторок, 23.01.2018, 18:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 24 » Танець скликає друзів
08:02
Танець скликає друзів
  У рамках Концепції національно – патріотичного виховання учнівської молоді, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту  Карлівської райдержадміністрації відбувся районний танцювальний фестиваль «Танець скликає друзів», організований і проведений Карлівським  районним  Будинком  дитячої та юнацької творчості на базі Карлівської гімназії ім. Н. Герасименко, яка вже не перший рік гостинно відчиняє двері для юних талановитих зірок.
   Учасники фестивалю радували присутніх емоційністю рухів, творчою постановкою ,розмаїттям костюмів та запальними  мелодіями українського стилізованого танцю.
За всім цимстоїть велика праця керівників колективів, які самовіддано і талановито працюють із дітьми, навчаючи їх не лише мистецтву хореографії, а й естетичному сприйняттю навколишнього світу, людської душі через спілкування з танцем.
   У фестивалі – конкурсі взяли участь танцювальні колективистаршої, середньої та  молодшої вікових категорій.
   За рішенням членів журі у молодшій віковій категорії І місце виборов колектив  Карлівської гімназії ім. Н. Герасименко ( 5-Бклас), ІІ місце - за танцювальним колективом "Росинка" з Халтурінської ЗОШ І-ІІІст.,  ІІІ місце - за колективом  «Радість» з  Карлівської ЗОШ  І-ІІІ ст.. №3.
   В середній віковій категорії місця розподілилися наступним чином:
І місце розділили танцювальні колективи «Дивоцвіт» з Ланнівської ЗОШ І-ІІІст та  Карлівської гімназії ім. Н. Герасименко ( 7-А клас), ІІ місце – хореографічний  колектив «Перлина» ( Попівський НВК №1).
   В старшій віковій категорії І місце розділили танцювальні колективи «Елегія» Федорівського НВК ім. Г. Т. Берегового та «Дивограй» з Карлівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №3.
Переглядів: 87 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/2