Середа, 24.01.2018, 00:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 23 » Тарасовими шляхами
19:30
Тарасовими шляхами

      Іменем Кобзаря Україна відчинила двері до мільйонів людських сердець в усьому світі. Геній, вісник і пророк українського народу - став заступником його у віках. Поринути у свято душевної і духовної сповіді шевченківського спадку змогли  учні ЗНЗ Карлівського району -  22 лютого 2016 року у актовій залі Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся районний  етап  конкурсу читців пам’яті  «Тарасовими шляхами». У ньому взяли  участь 59 школярів із загальноосвітніх навчальних закладів району та БДЮТ.

     Конкурс перетворився у справжнє свято творчості та мистецтва з музикою й віршами, з радісними оплесками і сяючими очима учасників. Цей захід показав, що поетичне слово Шевченка є для молоді Карлівщини і предметом гордості за власну культуру, власний народ, і потужним джерелом творчого натхнення, духовного розвитку.

     Переможцями конкурсу стали: Швець Ангеліна, учениця 6-А класу Карлівської гімназії ім. Н.Герасименко (молодша вікова група);  Пасека Анна, учениця 10-Б класу Карлвської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (середня вікова група); Мацак Ярослава та Бублій Олександра, учениці 11 класу Карлівської гімназії ім. Н.Герасименко (старша вікова група).

     02 березня 2016 року переможці конкурсу представлятимуть Карлівський район на обласному етапі конкурсу «Тарасовими шляхами». Бажаємо їм перемоги!

Переглядів: 92 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0