П`ятниця, 23.02.2018, 03:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Туризм – це життя
18:14
Туризм – це життя
     Турист – це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі, яка закохана у свій рідний край, свою землю, надає перевагу блакитному шатру неба над тіснявою житлових будинків.
   В період з  27 по 29 жовтня 2016 року проходила   відкрита першість Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 «Золотий карабін» з пішохідного туризму в залік 20 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини. Змагання проводилися з метою пропаганди та популяризації туризму серед учнівської молоді; підвищення рівня туристської майстерності учасників туристських змагань; виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного і духовного самовдосконалення; пропаганди активного, здорового способу життя; зміцнення дружніх стосунків юних туристів; виховання патріотизму, поваги та бережливого ставлення до історичної спадщини рідного краю.
   На Карлівщину завітали 11 команд середньої та старшої вікових груп з різних куточків області. Всіх учасників триденних змагань привітала начальник відділу освіти , молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації Слєпцова Людмила Миколаївна.
Юні туристи  продемонстрували високий рівень  туристської майстерності, виявили якісну спортивну підготовку і показали гарні результати. Тож, вітаємо збірну команду Карлівського району, адже вони доклали немало зусиль, аби так блискуче виступити та вибороти ІІІ місце в загальнокомандному заліку в старшій віковій групі на відкритих змаганнях зі спортивного туризму «Золотий карабін» в закритих приміщеннях.
Окрім цього в командних змаганнях «двійки» по І класу дистанцій  
   І місце вибороли Сіра Інна та Цимбаленко Оксана, ІІ місце – за Сусик Кариною та Тихонович Дариною, ІІІ місце посіли Криганов Олександр та Неборак Валерія .
   Грамотами та медалями за перемогу в особисто – командних змаганнях нагороджено членів збірної команди Криганова Олександра, Жмак Владислава, Кольваха Георгія, Тихонович Дар´ю, Неборак Валерію, Сусик Карину.
    На закритті туристичних змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.М Слєпцова вручила командам заслужені нагороди, солодкі подарунки та  висловила сподівання, що наступні туристичні змагання будуть ще більш масовими, насиченими та сприятимуть розвитку пішохідного туризму і здорового способу життя.
   Варто відзначити  добросовісну роботу з підготовки дітей до змагань керівників збірної команди Сутули Віталія Степановича, який має звання «суддя І категорії» та  Михайленка Сергія Івановича, якому  нещодавно було присвоєно  звання «суддя ІІ категорії»; подякувати  адміністрації Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 -  організаторам такого чудового заходу, які вже традиційно проводять змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях в стінах свого навчального закладу.
   Члени організаційного комітету змагань Ігнатов Олег Валентинович, Козачинський Олександр Іванович, Середа Артем Олегович забезпечили якісну підготовку та проведення всіх етапів, гарантували повну безпеку учасників змагань. На високому рівні проведено суддівство.
Переглядів: 76 | Додав: Тая | Рейтинг: 3.7/3