Вівторок, 20.02.2018, 01:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 29 » Упровадження сучасних методик розвитку критичного і креативного мислення
08:58
Упровадження сучасних методик розвитку критичного і креативного мислення
   27 жовтня 2017 року на базі Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко відбувся обласний науково-практичний семінар з теми «Упровадження сучасних методик розвитку критичного і креативного мислення учнів у контексті Концепції «Нова українська школа»: досвід і перспективи» під керівництвом Бондар Тетяни Олексіївни, к.філос.н., доцента кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО ім. М.В.Остроградського, координатора обласної спеціальної дослідницької групи (СДГ) «Філософія у школі».
   Методики розвитку критичного і креативного мислення у школі зібрали понад 80 учасників з усіх куточків Полтавщини.
    Загалом за час семінару було проведено 18 майстер-класів від вчителів практиків та тренерів з ПОІППО ім. М.В.Остроградського. Філософія для дітей Метью Ліпмана (р4с), едьютеймент, ТРоВЗ (рос. ТРИЗ), РКМЧП, майнд-меппінг (інтелект-карти), відкриті задачі і аналіз ситуації за «6 капелюхами де Боно», прийоми ейдетики, нейропедагогіки, творче письмо, таксономія Блума і цілий феєрверк прийомів для розвитку креативності апробувались на семінарі.
   Учасники семінару були захоплені майстерністю вчителів і тренерів – Олени Булиги, Тетяни Водолазької, Надії Токаренко, Інни Міщенко, Світлани Чикало Ворок Наталії, Хомутник Олени, Баган Олени, Яковлєвої Ірини, Губар Олени.
   Щиро сподіваємось, що усе почуте, побачене і апробоване на семінарі пошириться серед освітян Полтавщини.
Переглядів: 31 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0