Середа, 24.01.2018, 00:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Липень » 9 » Урочистості з нагоди Дня родини
15:59
Урочистості з нагоди Дня родини

     З нагоди відзначення Дня родини відділом освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації було організовано та проведено 9 липня свято «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство», яке відбулося у приміщенні райдержадміністрації.  На святі були присутні голова Карлівської РДА, голова районної ради, міський голова, заступники Карлівської РДА та районної ради, начальник відділу освіти,молоді та спорту, сільські голови, директори навчальних закладів та представники родин.

     Голова райдержадміністрації Костенко С.Б., голова районної ради Стасенко С.Б. та міський голова Слєпцов В.А. привітали всіх присутніх зі святом, вручили цінні подарунки і Подяки від голови Полтавської облдержадміністрації родинам Карлівського району за сумлінне батьківство, враховуючи значний внесок у виховання дітей у сім'ї, збереження та розвиток сімейних традицій.
  Офіційна частина свята завершилася концертом, який підготували учасники художньої самодіяльності Карлівського будинку культури та вихованці будинку дитячої та юнацької творчості.

Переглядів: 124 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0