Вівторок, 23.01.2018, 18:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Вернісаж мистецтв
07:31
Вернісаж мистецтв
   7 жовтня 2017 року в приміщенні Полтавського Палацу культури залізничників відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Вернісаж мистецтв», який зібрав юні таланти з усієї України.
презентували себе у вокальному, хореографічному, інструментальному та оригінальному жанрах. Журі, до складу якого ввійшли народна артистка України, солістка ансамблю «Чураївна» Н.Хоменко; заслужений артист естрадного мистецтва України, член всеукраїнської музичної спілки, композитор А.Пиляй; магістр Академії музики імені Гнєсіних, співачка А. Дашко; суддя міжнародної категорії, майстер спорту зі спортивно – бальних танців А.Висота, оцінювало художні номери кращих творчих колективів та окремих виконавців.
   Карлівський район представляли вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості - танцювальний колектив «Пірует» (керівник Каленіченко Н.М.)
   За рішенням журі конкурсу даний колектив виборов ІІІ місце в номінації «Народна хореографія» та за високу виконавську майстерність, творчий внесок у розвиток мистецтва був нагороджений дипломом і кубком. Керівнику гуртка Каленіченко Наталії вручено подяку за високу педагогічну майстерність та значний внесок у виховання підростаючого покоління.
   Вітаємо наших вихованців та їх керівника з черговим творчим досягненням!
Висловлюємо слова щирої подяки батькам юних учасників за допомогу в пошитті костюмів та сприяння участі дітей в даному конкурсі.
Ольга Черненко
Директор Карлівського районного
Будинку дитячої та юнацької творчості
Переглядів: 29 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0