Середа, 24.01.2018, 00:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 15 » Вінок поезії для Тараса
08:51
Вінок поезії для Тараса
     14 лютого 2014 року у Карлівському районному БДЮТ відбулося засідання літературно-мистецької вітальні, присвячене 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. У заході взяли участь міський голова Карлівки Володимир Анатолійович Слєпцов та начальник відділу освіти Людмила Миколаївна Слєпцова.
      Відкриваючи зустріч, директор БДЮТ Ольга Петрівна Черненко зазначила, що кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, що здобув світову славу, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту. Шевченкове слово – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.
      В.А.Слєпцов поділився думками про багатющу й неоціненну спадщину Шевченка,   про українську духовність і рідне слово, побажав юним талантам зростати справжніми патріотами, для яких у будні і свята, у години випробувань і миті радості найбільшою цінністю буде рідна українська земля — Батьківщина.
      Під час свята у виконанні вихованців БДЮТ Маврешка Р., Бурсали М., Левченко Є., Швець А., Ляшенко А., Мацак Я., Третяк А., Філонець Р., Бублій О. звучали вірші Шевченка, розповіді про його долю, українські пісні.
      А далі в залі запанувала сама поезія. Свої вірші читали переможці районного конкурсу «Вінок поезії для Тараса» - учні загальноосвітніх навчальних закладів району Шенгер Мирослава та Чумаш Даяна (Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3), Овсяник Аліна (Голобородьківський НВК), Залужний Марк (Білухівська ЗОШ), Бурсала Марина та Комісарова Аліна (Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), Коваленко Уляна (Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко). Щира лірика юних поетів нікого не залишила байдужим. Кожен вірш сприймався схвальними оплесками присутніх.
     Завершуючи захід, начальник відділу освіти Людмила Миколаївна Слєпцова побажала юним поетам натхнення, нових поетичних проб, творчих злетів і подальших зустрічей на засіданнях літературно-мистецької вітальні.
Переглядів: 228 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0