Вітаємо переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад 2015-2016 н. р. - 1 Квітня 2016 - Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської РДА
Субота, 25.03.2017, 22:43
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 1 » Вітаємо переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад 2015-2016 н. р.
09:29
Вітаємо переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад 2015-2016 н. р.

Переможці обласних та Всеукраїнських олімпіад 2015-2016 н. р.

№ пп Предмет П.І.Б. Назва навчального закладу Клас

Учитель

Місце обл Місце Україна
  1.  
Історія Домаренко Ольга Ярославівна Карлівська гімназія ім. Ніни Герасименко 11 Огризько О.Ф. ІІ  
  1.  
Історія Здоровець Лілія Миколаївна Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 10 Павлухін Ю.М. ІІІ  
  1.  
Історія Баган Павло Сергійович Карлівська гімназія ім. Ніни Герасименко 9 Безсмертна В.І. ІІІ  
  1.  
англійська мова Бобрицький Володимир Сергійович Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 9 Коваленко С.В. ІІІ  
  1.  
українська мова та література Домаренко Ольга Ярославівна Карлівська гімназія 11 Коновал О.Г., Полтавська Л.П. ІІ  
  1.  
українська мова та література Ляшенко Анна Павлівна Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 10 Мартиненко К.П. ІІІ  
  1.  
українська мова та література Остапенко Марина Юріївна Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 9 Кулинич О.С. ІІІ  
  1.  
математика Шенгер Мирослава Іванівна Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 8 Ігнатова Ю.І. ІІІ  
  1.  
математика Фесюра Артур Петрович Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 7 Колісник Л.В. ІІ  
  1.  
французька мова Домаренко Ольга Ярославівна Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 11 Васильєва Л.В.

І

 

  1.  
інформацій. технології Новоселецький Валерій Олександрович Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 11 Ігнатов О.В. ІІІ  
  1.  
рос.мова та світова література Бублик Анна Станіславівна Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 11 Заховайко А.М. ІІІ  
  1.  
рос.мова та світова література Ляшенко Анна Павлівна Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 10 Павлухіна Т.І. ІІІ  
  1.  
рос.мова та  література Шапошник Максим Сергіович Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 9 Іванова Т.М. ІІІ  
  1.  
біологія Положишник Катерина Олександрівна Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 11 Нікітіна-Сторожко Н.М. ІІ  
  1.  
біологія М’ясоїд Алла Андріївна Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 11 Нікітіна-Сторожко Н.М. ІІІ  
  1.  
біологія Костенко Вікторія Олексіївна Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Тімченко Л.Г. ІІІ  
  1.  
правознавство Баган Павло Сергійович Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 9 Мороз Л.М. ІІІ  
  1.  
правознавство Романчук Дмитро Геннадійович Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 11 Мороз Л.М. І ІІІ
  1.  
Хімія Лебедєв Захар Олегович Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 8 Рогодченко Ірина Остапівна ІІІ  
  1.  
Трудове навчання Петренко Олег Віталійович Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко 9 Сириця В.А. ІІІ  
Переглядів: 69 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0