П`ятниця, 23.02.2018, 03:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 6 » Вивчай англійську мову – і тобі відкриється світ!
10:17
Вивчай англійську мову – і тобі відкриється світ!
     У сучасних соціально-економічних умовах великого значення набуває знання іноземної мови. Сьогодні англійська мова - найпоширеніша мова у світі. Англійська мова – це мова телебачення, комп’ютерів, Інтернету, це можливість розширення свого кругозору. Англійська мова – це ключ до успішного майбутнього.
     В дитячій студії «Пізнайко» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості наймолодші вихованці мають можливість знайомитися з азами англійської мови.  Тож, щоб викликати у дітей зацікавленість до цього предмету, з першого заняття керівник гуртка  намагається  підтримувати її протягом всього курсу навчання за допомогою   рольових ігор, подорожей, маленьких шоу.
     На виконання Указу Президента України  від  16.11. 2016  №64/2015 «Про оголошення 2016 року  Роком англійської мови в Україні» та з метою сприяння в оволодінні англійської мови як мови міжнародного спілкування в дитячій студії «Пізнайко»  відбувся виховний захід «My birthday» . Керівники гуртків Коба О.М. та Каленіченко Н.М. зацікавили наймолодших вихованців закладу святкуванням дня народження в англійському стилі, за допомогою англомовних віршів, пісень.  Діти із задоволенням відвідали день народження казкового ведмедика, який перетворився на  карнавал. Співали, танцювали, вели міні – діалоги.
     Перед педагогами постає нелегке питання: як зробити, щоб заняття було цікавим для вихованців, щоб сприяло розкриттю їх творчого потенціалу особистості,  розширенню кругозору.
     Озирнись навкруги! Англійська мова навколо нас, чи не так? Ми її бачимо і чуємо.      Вивчай англійську мову – і тобі відкриється світ!
Олена Коба,  методист БДЮТ
Переглядів: 86 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1