Вівторок, 23.01.2018, 18:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Засідання МО педагогів-організаторів
10:15
Засідання МО педагогів-організаторів
  У рамках Концепції національно – патріотичного виховання учнівської молоді, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту  Карлівської райдержадміністрації відбувся районний танцювальний фестиваль «Танець скликає друзів», організований і проведений Карлівським  районним  Будинком  дитячої та юнацької творчості на базі Карлівської гімназії ім. Н. Герасименко, яка вже не перший рік гостинно відчиняє двері для юних талановитих зірок.     Школа – це унікальна система, особливий світ, де рух не припиняється ні на хвилину, адже його складовими часточками є діти, учнівська молодь і педагоги. А для того, щоб цей рух був плідним для кожного його учасника, необхідна злагоджена робота щодо організації навчально-виховного процесу. Особлива роль у ньому належить педагогу-організатору, від якого вимагається все більш високий рівень професіоналізму в роботі з дітьми, вміння організовувати спілкування, вибудовувати стосунки з кожною дитиною таким чином, щоб сприяти її духовному розвитку і вихованню.
   Засідання районногометодичного об’єднання  педагогів-організаторів, які згідно плану роботи організовуються та проводяться Карлівським районним Будинком дитячої та юнацької творчості,  є дієвим чинником, що забезпечує процес цілеспрямованого безперервного вдосконалення професійних знань, умінь та навичок педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району, а також є необхідною умовою їх ефективної роботи в сучасних умовах.
Коло питань, розглянутих на черговому засіданні, охоплювали актуальні питання наукової організації праці педагога-організатора. Цього дня педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи, поділитися власними стратегіями досягнення успіху.
    Активно включилися в роботу майстер-класів з виготовлення новорічних іграшок та витинанок ,які провели керівники гуртків БДЮТ Колодяжна С.Г. та Фесенко Л.Л.
По завершенні методичного об’єднання педагоги-організатори подякували за теплу зустріч, змістовне наповнення засідання та його практичну спрямованість.
 
Переглядів: 48 | Додав: Тая | Рейтинг: 0.0/0