Вівторок, 20.02.2018, 01:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 30 » Засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту
19:02
Засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту
    28 серпня 2015 року відбулося засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту, на якій  обговорилиуправлінсько-методичні аспекти шляхів впровадження якісної освіти в навчальних закладах у новому навчальном уроці на основі аналізу роботи в 2014-2015 навчальному році.
   У роботі колегії взяли участь заступник голови районної ради Шовковий В.О.,  міський голова Слєпцов В.А.,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ЗолотухінаО. В., головний спеціаліст служби у справах дітей Дзюб Н. М..
    До урочистої частини колегії увійшли привітання та вручення подарунків молодим спеціалістам і пенсіонерам, нагородження грамотами кращих представників освітянської галузі району.
 
    Робочу частину колегії розпочала начальник відділу освіти, молоді та спорту Слєпцова Л.М., яка в своїй доповіді зробила аналіз досягнень та проблем у діяльності і освітньої галузі району в 2014-2015 навчальномуроціта намітила шляхи розвитку освіти  у 2015-2016 навчальному році. Під час обговорення доповіді завідуючою районним методичним кабінетом Сутулою О.В., методистом районного методичного кабінету Грошовик Л.В., директором Білухівської ЗОШ І-ІІІст. Безпалько О.М.,  булирозглянуті питання, пов’язані з модернізацією методичної служби, результативності роботи з обдарованими дітьмита реалізацією планів розвитку навчальних закладів.
   Міський голова Слєпцов В.А та  перший заступник голови районної ради Шовковий В.О. подякували освітянам району за кропітку працю, зокрема, і по підготовці до нового навчального року, побажали успіхів, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчих здобутків, миру та злагоди.
Переглядів: 114 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1