П`ятниця, 23.02.2018, 03:37
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Вересень » 10 » Життя не мить - умій його прожить!
08:58
Життя не мить - умій його прожить!
  Одним із напрямків соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти - майбутнє України» є популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини.
 На початку вересня 2013 року на базі Карлівського ПТУ №50, фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений захід групової форми на тему: «Життя не мить - умій його прожить!». Заняття проходило в нетрадиційній формі. Фахівцями було розроблено комплекс вправ, ігор, історичних екскурсів та багато інших форм і методів роботи, спрямованих  на первинну профілактику здорового способу життя в учнівському середовищі.
   В незвичайній формі відбулося знайомство з першокурсниками.  Цікаво пройшла дискусія про шкідливі звички та їх наслідки для організму людини.
 Активну участь учні взяли в розгадуванні кросворду «Скажи наркотикам НІ!». Проведено конкурс графічних робіт «Здоровими бути – це модно!». Кінцевою вправою було релаксаційне заняття, яке дозволило учням відпочити та налаштуватися на навчальний процес.
Переглядів: 185 | Додав: Тая | Теги: майбутнє України | Рейтинг: 0.0/0