Вівторок, 23.01.2018, 18:29
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 25 » ЗІРКОВИЙ ЧАС
07:07
ЗІРКОВИЙ ЧАС
   Важко сказати, чи існувало якесь мистецтво давніше за танець. Танці супроводжували людей на всіх заходах та святах, тому неможливо переоцінити їх роль  в житті людини. Усе це нагадує якусь примовку з казки : « і згуртовує , і допомагає висловити почуття , містить силу і слабкість , буває войовничим і сповненим ніжності…» -  це просто якесь магічне диво. Танці - це не просто спосіб самовираження - це поклик душі.
      Так танцювальний колектив «Ритм» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості достойно презентував свої творчі досягнення наIV Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі мистецтв «ЗІРКОВИЙ ЧАС»,до участі в якому запрошувалися колективи та сольні виконавці (від 5 до 25 років, а також від 26 років і старші) вищих, середніх і спеціальних навчальних закладів,позашкільних установ, будинків культури.Журі складалоя з  представників культури і мистецтва, громадських організацій, мас-медіа, та інших видатних особистостей з різних регіонів України.Виступи учасників конкурсу оцінювалися за такими критеріями: художній рівень, виконавська майстерність, сценічний костюм і сценографія, професіоналізм, сценічний образ.
     Конкурсанти, які прибули з різних куточків України, показали високу виконавську майстерність, цікаві творчі проекти.
Ми ж вітаємо танцювальний колектив «Ритм» з перемогою – дипломом ІІ ступеня IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв “ЗІРКОВИЙ ЧАС”.
Олена Коба , методист БДЮТ
Переглядів: 54 | Додав: Тая | Рейтинг: 5.0/1